Nerazzurri w reprezentacjach

7 października 2017 | 10:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Reprezentacje Włoch i Chorwacji niespodziewanie straciły punkty we wczorajszych meczach i nadal nie mogą być pewne wyjazdu na przyszłoroczny Mundial w Rosji.

Squadra Azzurra tylko zremisowała na własnym terenie z Macedonią. Włosi długo prowadzili po bramce Chielliniego, lecz rywale ostatecznie doprowadzili do wyrównania. Roberto Gagliardini wybiegł w wyjściowym składzie i przebywał na murawie do 75 minuty. Antonio Candreva, Eder i Danilo D'Ambrosio cały mecz spędzili na ławce rezerwowych.

Powodów do radości nie mieli również Chorwaci. U siebie tylko zremisowali z Finlandią 1 - 1. Ivan Perisić grał od pierwszego do ostatniego gwizdka. Marcelo Brozović przebywał na boisku do 54 minuty spotkania.

Pewni udziału w Mistrzostwach Świata są Japończycy. Yuto Nagatomo i spółka w towarzyskim meczu pokonali Nową Zelandię 2 - 1. Zawodnik Interu rozegrał całe spotkanie.