Nerazzurri w reprezentacjach

10 października 2017 | 23:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Portugalczycy przerwali fenomenalną serię zwycięstw reprezentacji Szwajcarii i zapewnili sobie awans na Mundial w Rosji.

Mistrzowie Europy wygrali 2 - 0. Joao Mario wybiegł w podstawowym składzie i został zmieniony dopiero w doliczonym czasie gry.

Towarzysko grała dziś Japonia. W starciu z Haiti padł remis 3 - 3. Yuto Nagatomo rozpoczął mecz od pierwszej minuty, lecz drugą połówkę oglądał już z wysokości ławki rezerwowych.

Strzelecką formą nadal imponuje Andrea Pinamonti. Reprezentacja Włoch do lat 19 ograła rówieśników ze Szwecji 3 - 2. Pinamonti otworzył wynik spotkania w 19 minucie. Na boisku przebywał do 79 minuty.