Bergomi: Perisić i Candreva mogą skrzywdzić Napoli

19 października 2017 | 12:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Swoimi wrażeniami po ostatnich Derbach podzielił się Beppe Bergomi. Ekspert Sky Sport jest zdania, że wygrał lepszy zespół i kolejny raz chwali pracę wykonaną przez Luciano Spallettiego.

- W niedziele oglądałem dobry mecz. Zwłaszcza w drugiej połowie, gdy Milan dołączył do gry. Zwycięstwo Interu było zasłużone. Dzięki Spallettiemu, mentalność zespołu jest zupełnie inna, niż w przeszłości. Trener odświeżył kilku graczy. Remis byłby sprawiedliwy jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę sytuacji stworzonych przez Milan, lecz w ciągu 90 minut to Inter zrobił więcej, by wygrać.

- W tej drużynie były już pewne pozytywne aspekty, a Spallettiemu udało się je uwypuklić. Oparł defensywę na Skriniarze, który świetnie prezentuje się w parze z Mirandą. Zimą klub musi sprowadzić zawodnika, który doda drużynie jakości w dalszej części sezonu. Postawa Mirandy mnie trochę stresuje. Jestem jednak całkowicie pewny postawy Skriniara. Podczas pracy z Giampaolo zawodnicy bardzo dużo zyskują. On potrafi grać wysoko i wie jak się ustawiać. 

Bergomi prognozuje, że Nerazzurri będą w stanie zagrozić obecnemu liderowi tabeli i spodziewa się otwartej gry z obu stron:

- Napoli może być zmęczone po meczu w Lidze Mistrzów. Kalendarz im nie pomaga. Inter może sprawić im problemy za sprawą Perisicia i Candrevy. Napoli ma przewagę jeśli chodzi aspekty techniczne i od dawna występuje w tym samym składzie. To będzie otwarty mecz.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

Wiktor

Wiktor 19 października 2017 | 16:30   

Zobaczymy. Naszym atutem jest to, że dzięki poprzednim wygranym nic nie musimy. Wygramy to super. Jeśli przegramy to dramatu też nie będzie. Napoli będzie musiało atakować, a my lubimy grać z kontry i wychodzi nam to lepiej niż prowadzenie gry. Spal może sobie poradzi bo taktycznie Napoli jest na swój sposób przewidywalne.

Jovetić10

Jovetić10 19 października 2017 | 16:45   

Najważniejsze to przetrwać początek i żeby nie zrobili z nami to samo co zrobiło City z nimi.

Kajo

Kajo 19 października 2017 | 21:15   

Jeżesli nasi chłopcy zagrają 120,% to wygramy 3-1
A Neapoli zrownamy z ziemią
Wieże w naszych chłopaków pozdro (edycja 2017.10.19 21:18 / Kajo)

ksiazewi

ksiazewi 19 października 2017 | 22:05   

To będzie na pewno ciężki mecz. Oby Napoli było zmęczone po meczu z City. Grali świetnie, gnietli przez większość spotkania. Ktoś wie czy Insignie się wykuruje na sobotę?

VVujek

VVujek 19 października 2017 | 22:46   

Wygramy ten mecz ,Spaletti pokaże Sarriemu miejsce w szeregu.

Morfo

Morfo 20 października 2017 | 14:52   

Boje się skrzydeł Napoli, Callejon rozjedzie naszego Żółtego Samuraja a Insignie wkręci Daniela w murawę. Pewnie Perisic będzie się wracał i ratował boki obrony, Candrewa pewnie też.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich