Santon: Do Neapolu po zwycięstwo

20 października 2017 | 16:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po miesiącach poza grą, Davide Santon powrócił na murawę w końcówce spotkania z Milanem. Mimo, że defensor zaliczył jedynie kilka minut gry to i tak nie kryje zadowolenia z powrotu do żywych.

- Wejście na boisko w Derbach było dla mnie bardzo miłe i ważne, zwłaszcza po tych miesiącach, gdy byłem poza grą. W tak ważnym meczu każda minuta ma znaczenie. 

- Napoli to naprawdę świetna drużyna. Grają ze sobą na pamięć od wielu sezonów i posiadają bardzo dobrego trenera. Chcemy zagrać swoją piłkę i powalczymy o zwycięstwo. Nigdy nie można grać tylko o remis. Spodziewam się wyjątkowej atmosfery. Kibice w Neapolu są szaleni, ale jedziemy tam wygrać. Derby to już przeszłość i musimy o tym zapomnieć.

- Spalletti to świetny trener. Od pierwszego dnia bardzo mi pomagał, mamy świetne relacje i sporo rozmawiamy. Jestem do dyspozycji zespołu w każdej roli jaką widzi dla mnie trener. Jestem w Interze od lat i bardzo cieszą mnie kolejne wygrane, lecz nie wolna nam się zadowalać i w każdym meczu musimy walczyć o zwycięstwo. Na boisko powinniśmy wychodzić w odpowiednim nastawieniem.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Guarin

Guarin 20 października 2017 | 17:26   

...

superofca

superofca 20 października 2017 | 18:10   

Każda z 2 i pół minuty...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich