Wypowiedzi po remisie z Napoli

22 października 2017 | 01:32 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Wywiady2 min. czytania

Po udanym wyjeździe do Neapolu, Inter Mediolan przywozi do domu cenny punkt. Poniżej prezentujemy wypowiedzi trenera Spallettiego i kilku zawodników.

Spalletti:

- Patrząc obiektywnie, mogliśmy zagrać lepiej. Popełnialiśmy błędy przy kontratakach gospodarzy i mogliśmy przez to stracić gole w niektórych sytuacjach. Musimy uczyć się szybko, ponieważ inne drużyny także czynią postępy. Jesteśmy w fazie budowy, lecz poczyniliśmy poważne kroki naprzód. Technicznie wcale nie jesteśmy gorsi od Napoli. Brawa należą się Handanoviciovi oraz Pepe Reinie. Obydwaj spisali się dobrze.

- Gdy drużyny nas atakują, wykorzystujemy składną grę zespołową jako przewagę. Mimo wszystko musimy podejmować dobre decyzje. Wierze, że dziś mogliśmy osiągnąć lepszy rezultat niż remis.

Vecino:

- Wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo trudny mecz z - prawdopodobnie - najlepszą drużyną w lidze. Grają na wysokim poziomie i intensywności. W wielu momentach było nam trudno, lecz myślę, że czasami potrafiliśmy się odgryźć groźną akcją. Zyskaliśmy cenny punkt, wciąż ciężko pracujemy, by polepszyć naszą formę. Przed nami długa droga.

Gagliardini:

- Powrót do domu z punktem jest dla nas bardzo ważny. Zagraliśmy dobry mecz, wciąż w pewnych aspektach musimy się poprawić. Vecino i Valero są dla nas niezwykle ważni, ich doświadczenie nam zawsze pomaga. 

- Na początku sezonu szło mi średnio, po prostu popełniałem proste błędy. 

Candreva:

- Gratulacje dla całej drużyny. Przygotowaliśmy się mentalnie na zwycięstwo, lecz czegoś zabrakło. Był to niezwykle ważny sprawdzian.

- Z D’ambrosio współpracuje mi się wyśmienicie. Mieliśmy już okazję trochę ze sobą pograć i myślę, że spisujemy się dobrze. Jeszcze raz powtórzę - w ten wynik drużyna włożyła mnóstwo serca i wysiłku.

Miranda:

- Dobrze zagraliśmy w obronie. Napoli jest świetną drużyną, z czego doskonale zdawaliśmy sobie sprawę. Chcemy być równym rywalem w walce o mistrzostwo, choć naszym najważniejszym celem jest minimum zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Jesteśmy wszyscy silnie zjednoczeni i dobrze zorganizowani. Jest to bardzo ważne.

Źródło: inter.it, sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

maverik

maverik

22 października 2017 | 04:08

Miranda zagra z Sampdorią, nie był zagrożony.

rafal

rafal

22 października 2017 | 12:45

Walczyć Inter walczyć w każdym meczu a na koniec sezonu będziemy spijac śmietankę!!!!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich