Eder: Nowa umowa to powód do dumy

3 listopada 2017 | 20:03 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Eder przedłużył kontrakt i będzie bronił barw Interu do 2021 roku. Ta wspaniała dla niego chwila nie mogła obejść się bez jego komentarza.

- Przedłużenie kontraktu jest dla mnie ważnym pokazem wiary jaką pokłada we mnie klub, trener i cała drużyna. Muszę dalej pracować, nawet jeśli jest to czas, kiedy gram mniej. Zawsze staram się wnosić jak najwięcej do zespołu. Czuję, że jestem na tym samym poziomie, co moi koledzy, którzy grają pierwsze skrzypce. Aby pozostać w takim klubie, jakim jest Inter, musisz pokazywać swoją wartość nie tylko w meczach, ale także w codziennych treningach. Przedłużenie umowy jest dla mnie powodem do dumy. Jestem szczęśliwy, że mogę kontynuować grę w tym klubie - mówił piłkarz.

- Przybyłem tutaj w trudnym momencie, ale piękno piłki nożnej polega na tym, że sytuacja może się bardzo szybko zmieniać. W tym sezonie pokazujemy, że jesteśmy tego warci. Spalletti wniósł dobrą organizację i entuzjazm, a dzięki naszemu pragnieniu i właściwej postawie możemy robić wielkie rzeczy. W tym sezonie musimy przywrócić Inter tam, gdzie powinien być, czyli do Ligi Mistrzów. Musimy osiągnąć ten cel nie tylko dla siebie, ale również kibiców, którzy zawsze są blisko nas - podkreślał Eder.

Źródło: inter.it

eder 

Polecane newsy

Komentarze: 6

martins_92

martins_92 3 listopada 2017 | 20:10   

to jest gość, patrzy na całą drużynę, wie i czuje, że ją wzmacnia, a zarazem nie focha się, że siedzi na ławce, jeśli już wchodzi to naprawdę robi co może, polubiłem go w tym naszym Interze, choć na początku miałem mieszane uczucia.

wojekveteran

wojekveteran 3 listopada 2017 | 20:25   

Martins 100% racji. Nawet taki Bayern nie ma nikogo kim mogliby zastąpić Lewego. U nas jest komfort pracy z 2 napastnikami :)

superofca

superofca 3 listopada 2017 | 22:08   

Joey na Prezydenta! Bardzo lubię tego piłkarza, a występy w Squadra Azzurra miały na to też duży wpływ.

Guarin

Guarin 3 listopada 2017 | 23:28   

Za 2 lata zmienicie śpiewkę

nwk

nwk 4 listopada 2017 | 01:48   

Ma 2 lata za zapuszczenie kucyka, czy o co chodzi? xD

HeyaMakumba

HeyaMakumba 4 listopada 2017 | 10:51   

O to ze musi być ktoś w drużynie żeby się do niego o coś przyjebać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich