Gabriel Barbosa nie wróci do Santosu

10 listopada 2017 | 23:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Gabriel Barbosa to prawdziwy fenomen medialny i dobry materiał na jakąś socjologiczną pracę naukową. Brazylijczyk od bardzo dawna nie zaistniał w świadomości kibiców dzięki swoim piłkarskim umiejętnością, a pomimo tego jego nazwisko nie znika z nagłówków gazet.

W ostatnim czasie sporo spekuluje się nad klubową przyszłością popularnego Gabigola. Pojawił się m.in. pomysł jego powrotu do Santosu. W rozmowie z Tuttomercatoweb zdecydowanie zdementował go jednak Modesto Roma, czyli prezydent brazylijskiego klubu:

- To świetny gracz i nie rozumiem, dlaczego nie radzi sobie zbyt dobrze w Europie. Jego powrót do Brazylii nie jest jednak możliwy. To nierealne.  

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 11 listopada 2017 | 08:35   

Śmieszne

Jovetić10

Jovetić10 11 listopada 2017 | 11:26   

Kto to?

Adriano19f

Adriano19f 11 listopada 2017 | 12:55   

Nie takie rzeczy były nierealne

Wiktor

Wiktor 11 listopada 2017 | 14:38   

Moim zdaniem na powrocie do Brazyli nic nie zyskamy. My musimy go wypożyczyć do Serie A i klubu który ma mocna pomoc która jest w stanie kreować sytuacje i słaby atak tak by z marszy dostał szanse gry. Nie wiem może Genua lub Sassuolo, Bolonia tez by była ok ale tam raczej postawią na obecnych i było by ryzyko powtórki. A jak nie to ew. pozostała końcówka tabeli. Ale po pierwsze musi grać po drugie w naszej lidze jeśli chcemy coś na nim jeszcze ugrać i zarobić lub mieć pożytek.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich