TS: Zimą Mangala lub Vermaelen

12 listopada 2017 | 20:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Latem sporo pisano o zainteresowaniu Interu Mediolan usługami Eliaquima Mangali z Manchesteru City. Ostatecznie z transakcji nic nie wyszło, lecz możliwe, że temat powróci już w styczniu.

Zdaniem dziennikarzy Tuttosport negocjacje nigdy nie zostały nawet przerwane. Sytuacja Francuza w zespole Pepa Guardioli nie uległa poprawie i nadal nie może liczyć na zbyt wiele szans do gry. W Interze miałby stanowić bezpośrednie zaplecze dla podstawowego duetu stoperów.

Jeżeli temat Mangali ponownie nie wypali to opcję awaryjną miałby stanowić Thomas Vermaelen. Belg ma już za sobą nieudaną przygodę w włoską Serie A. W poprzednim sezonie kompletnie zawiódł w barwach Romy. Obecnie jego nazwisko widnieje w szerokiej kadrze Barcelony. 

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 12 listopada 2017 | 20:13   

Z tej 2 to Mangala. Vermaelen łapie za dużo kontuzji

wojekveteran

wojekveteran 12 listopada 2017 | 20:36   

Verma XD ktoś tu chyba prima aprilis szybciej obchodzi

Lombardo

Lombardo 12 listopada 2017 | 21:29   

Zadnego nie chce.

Wiktor

Wiktor 12 listopada 2017 | 21:33   

W zimie można już kontraktować JMGimeneza i DeVrija bo ten chyba nie podpisał jeszcze nowego kontraktu i trzeba zrobić wszystko by to podomykać, wtedy mamy naprawdę 4 klasowych obrońców, a o miejscu w 11 będzie decydowała bieżąca dyspozycja.
Tym samym kasa z obrońców mogła by zostać przeznaczona na pozostałe formacje.
A co do samych graczy to:
Mangala jest ok, ale... nie na tyle i po co płacić skoro można mieć lepszych za free. Ew. wypożyczyć max na pół roku z opcją.
Vermalen nie wypalił ani w Serie A, ani Romie ani pod Spalem. Po co powtarzać ten sam błąd u nas. Gość jest zupełnie bez formy.

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 13 listopada 2017 | 17:17   

Gimenez chce grać w Premier League a Premier League chce żeby Gimenez tam grał, DeVrij'em interesuje się Liverpool i Juventus, szanse zawsze są ale najwyżej kilka procent że będą chcieć u nas pograć, na ten moment trzeba bardziej realistycznie patrzeć na rynek i taki Mangala ale tylko z wypożyczenia w styczniu, mógłby być, gdy zaczną się kartki czy nie daj panie Jarku kontuzje, chociaż czy siedząc na ławce będzie lepszy od Żaby, śmiem wątpić, no ale wilk syty i Manchester City (edycja 2017.11.13 17:18 / Adrian Nosowski)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich