Wanda Icardi: Maradona ma jakąś obsesję

3 grudnia 2017 | 00:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Cały świat zdążył już przyjąć do wiadomości fakt o związku Mauro Icardiego z Wandą Nara, lecz jest jeszcze jeden obrońca przyzwoitości i cnót wszelakich, który przy każdej możliwej okazji uderza w kapitana Interu i jego małżonkę. Mowa oczywiście o boskim Diego Armando Maradonie.

Legendzie Albicelestes marzy się powrót na ławkę trenerską, więc wykorzystuje każdą okazję do atakowania obecnego selekcjonera i jego decyzji personalnych. Podczas wczorajszego losowania grup Mistrzostw Świata, Maradona otwarcie stwierdził, że Argentyna jeszcze nigdy nie grała tak źle, a powołania dla Mauro Icardiego są wyłącznie zasługą nacisków ze strony jego agentki.

Na odpowiedź Wandy nie trzeba było długo czekać. W kilku zdaniach na Twitterze zdecydowanie zareagowała na kolejną zaczepkę ze strony Diego Maradony:

- Polecałabym testy antydopingowe, także podczas ważnych imprez, ponieważ zawsze znajdują się osoby, których umysły są zamglone i starają się wszystko popsuć. On ma obsesję na naszym punkcie.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Internazionalista

Internazionalista 3 grudnia 2017 | 01:08   

icardi nie mial jaj odpowiedziec cpunowi to wanda to zrobila :)

Lombardo

Lombardo 3 grudnia 2017 | 09:08   

Icardi nie chce sobie szkodzic odpowiadajac na zaczepki i tym samym wywolujac burze. Troche rozumu jednak ma.

lolek8

lolek8 3 grudnia 2017 | 09:43   

Icardi odpowiada mu na boisku.

Klinsi64

Klinsi64 3 grudnia 2017 | 09:46   

przecież Wanda miała romans z Maradoną ;) Icardim mimo wszystko daleko do Lewandowskich,którzy funkcjonują jako słupy reklamowe i boją się powiedzieć czegoś kontrowersyjnego,bo może się to wiązać z utratą kontraktów reklamowych ;)

Guarin

Guarin 3 grudnia 2017 | 11:07   

Każdy ma jakąś

shakurspeare

shakurspeare 3 grudnia 2017 | 12:31   

Klinsi. Lewy to akurat przyklad dla mlodych pilkarzy. Idealbie prowadzona kariera bez kontrowersji i glupich akcji

Wiktor

Wiktor 3 grudnia 2017 | 14:08   

Maradonna chce zaistnieć i robi to jak umie, a że nie umie inaczej niż po przez kontrowersje, to pokazuje w jakim miejscu jest jego życie. Szkoda, że z boga futbolu stał się plotkarskim pudelkiem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich