Lovisa: Do Mediolanu nie tylko na wycieczkę

12 grudnia 2017 | 15:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Dzisiejsza wizyta malutkiego Pordenone na Stadio Giuseppe Meazza wzbudza spore zainteresowanie wśród dziennikarzy i ekspertów. Przedstawiciel Serie C jest już teraz, nieco górnolotnie nazywany pogromcą gigantów. W dzisiejszym wydaniu Gazzetta dello Sport pojawił się wywiad z właścicielem Pordenone Calcio.

Mauro Lovisa zdaje sobie sprawę z ogromnej różnicy między dzisiejszymi rywalami, lecz zapowiada chęć sprawienia niespodzianki:

- Jestem bardzo bogaty, ale oczywiście Chińczycy z Interu są bogatsi. Pracujemy bardzo ciężko, lecz dysponujemy jedynie wirtualną walutą. Naszym celem jest Serie B, a z czasem nawet Serie A. 

- Jesteśmy poważnym klubem i nie udajemy się do Mediolanu wyłącznie na wycieczkę. To test naszej dojrzałości i pragniemy zobaczyć jak wygląda najwyższy poziom. To test dla całej drużyny i dla klubu.

- Kierownictwo rodziny Pozzo jest perfekcyjne. Mają odpowiedni budżet i własny stadion. To dla nas wzór i zawsze wspieram Udinese. Jednak w przeciwieństwie do nich, bardziej wierzę w sektor młodzieżowy.

Źródło: GdS

Polecane newsy

Komentarze: 2

Lambert

Lambert 12 grudnia 2017 | 17:40   

ale dostaniemy wpierdol

superofca

superofca 12 grudnia 2017 | 22:56   

W kontekście tego co się właśnie dzieje na boisku gość wie co mówi.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich