Zawodnicy po meczu

13 grudnia 2017 | 14:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Daniele Padelli

- Magnaghi rozegrał dobry mecz w pierwszej połowie. To była ważna interwencja, ponieważ strata gola mogłaby poważnie skomplikować naszą sytuację. Cieszę się z debiutu w tym sezonie, ale wolałbym lepiej zaprezentować się jako zespół. Z biegiem czasu zaczynaliśmy się już lekko denerwować. Pordenone udowodniło, że jest trudnym rywalem. Będę szczęśliwy jeśli uda się im awansować do Serie B. Teraz skupiamy się już wyłącznie na Udinese. To dla nas kluczowy mecz.

Andrea Ranocchia

- Rywale byli nastawieni na kontry, więc najważniejsze było nie pozwolić im na opanowanie piłki. Tego typu mecze niosą ze sobą ukryte niebezpieczeństwo. Awans do kolejnej rundy był najważniejszy, ponieważ kontynuujemy nasze cele.

- Jeśli nie przełamiesz impasu to takie mecze stają się trudne. Zawsze musimy być gotowi na wezwanie trenera. Teraz skupiamy się na pracy nad dobrymi i słabszymi elementami. Puchar jest już za nami i myślimy teraz wyłącznie o meczu ligowym.

Yuto Nagatomo

- Ostatni rzut karny wykonywałem przeciwko Juventusowi przed dwoma laty, ale wszystko poszło dobrze. Powinniśmy się dziś lepiej zaprezentować. Od jutra wracamy do pracy. W końcówce byłem już zmęczony, lecz spokój mnie nie opuszczał. Myślałem tylko o tym, aby trafić do siatki. To był trudny mecz. Ostatecznie udało się jednak wygrać i to jest najważniejsze. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lambert

Lambert 13 grudnia 2017 | 14:49   

YUTO KOCHAMY CIE

Maciej Pawul

Maciej Pawul 13 grudnia 2017 | 18:13   

Już widzę komentarze, jakby spudłował.

Morfo

Morfo 13 grudnia 2017 | 20:33   

Król Mediolanu !!! Ytuto trzymam kciuki za Cb hehe


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich