Piłkarze po meczu z Udinese

16 grudnia 2017 | 18:58 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Piłkarze Interu po meczu z Udinese:

Matias Vecino:
- Dzisiaj poszło źle, ale od poniedziałku będziemy myślami przy Sassuolo. Dobrze nam szło w pierwszej połowie, ale w drugiej popełniliśmy zbyt dużo błędów. Oni dobrze wykorzystali swoje szanse. Musimy teraz iść dalej, pracować razem jak zawsze. Musimy spróbować zrobić coś więcej.

Mauro Icardi:
- Nie zlekceważyliśmy rywala, ale w drugiej połowie zdecydowanie mogliśmy zrobić więcej. Udinese wróciło do gry po przerwie lepiej od nas i my popełniliśmy zbyt wiele błędów. Przegraliśmy dzisiaj, ale musimy trzymać się z dala od tego. Jesteśmy przekonani co do pracy jaką robimy każdego dnia i nie możemy teraz patrzeć negatywnie. Czy jesteśmy zmęczeni po Pordenone? Nie, to nie jest wymówka. Zmieniło się wielu graczy w porównaniu do tego meczu, powinniśmy zagrać lepiej. Porażka może nam pomóc poprawić się poprzez pracę nad błędami jakie popełniliśmy. 17 bramek w 17 meczach? Tak, Candreva zrobił świetną robotę i zrobiłem to co miałem do zrobienia, czyli strzeliłem.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Maciej Pawul

Maciej Pawul 16 grudnia 2017 | 19:08   

Icardi zrobił swoje, ale bez LM, po dzisiejszej wypowiedzi Wandy, sądzę, że na wakacjach możemy go stracić.

MrBlue

MrBlue 16 grudnia 2017 | 19:14   

dobrze nam szlo w pierwszej polowie no wprost zajebiscie 1-1 z ogorami co dwie akcje mieli a druga to juz kompletny dramat

Morfo

Morfo 16 grudnia 2017 | 21:07   

Zadyszka jak nic. Zrobić reset w głowach, Yuto wskakuje do skladu i jedziemy dalej. Wzmocnienia potrzebne, najlepiej z krajowej ligi bo nie ma czasu na eksperymenty.

Matt1

Matt1 18 grudnia 2017 | 07:49   

dobrze to nam poszlo jak przyspieszylismy i odrobilismy strate w minute. No to raz na mecz


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich