Spalletti przed meczem z Fiorentiną

4 stycznia 2018 | 19:13 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Wypowiedź Luciano Spallettiego przed jutrzejszym meczem z Fiorentiną:

- Musimy zagrać nasz mecz, pokazując wszystkim na nowo nasze wartości i jakość, którymi dysponujemy. Każdy musi dać od siebie odpowiednio dużo, by przysłużyć się do zwycięstwa.

- Wybiorę najlepszą jedenastkę. To, że Inter strzelił jedną bramkę w sześciu ostatnich meczach nie jest w porządku, ale ja dopatruje się pozytywów w innych aspektach. Pracujemy nad tym co w ostatnim czasie nie działało i poprawimy się. 

- Nie możemy absolutnie rozpaczać z powodu potknięć. Robiąc to, w żaden sposób nie osiągniemy obranych wcześniej celów. Skład został zbudowany pod konkretne założenia. Jasne jest jednak, że wszystko może być poprawione i ulepszone. By to zrobić, musimy sprowadzić kogoś, kto podniesie poziom naszej gry. 

- Napoli i Juventus są najsilniejszymi drużynami w lidze i na ten moment, gramy przeciwko innym. Przeciwko Lazio zagraliśmy dobre spotkanie, lecz w niektórych momentach sprawiali nam wiele problemów.

- Dopiero po porażkach i niepowodzeniach jesteś w stanie poznać mentalność i siłę drużyny. Wiemy jaką ścieżkę musimy obrać. 

- Ausilio i Sabatini potrafią razem działać szybko. Musimy pomysleć nad poprawą postawy na boisku i wprowadzać korekty. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich