Mancini: Inter będzie w tym roku trzeci

11 stycznia 2018 | 16:35 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Wywiady

Roberto Mancini wypowiedział się na temat Interu w długim wywiadzie dla La Gazetto dello Sport.

- Zaczęliśmy przebudowę drużyny. Teraz jest ona starsza o dwa lata i bogatsza o wiele inwestycji. Byliśmy pierwsi w połowie sezonu, pomimo wielu niedogodności. Potrzebne były wówczas wzmocnienia w styczniu, by nadążać za czołówką. Klub taki jak Inter nie może tylko myśleć o Lidze Mistrzów, aby to osiągnąć potrzebny jest ogrom pracy nie tylko na boisku.

- Letnie mercato (jeszcze za kadencji Mancio-przyp. red.) nie było udane. Gabigol był zbyt młody i powinien zostać od razu wypożyczony. Joao Mario był taki sam jak Brozović. Potrzebowałem czegoś innego, szybkiego napastnika, który potrafi stosować pressing. Pieniądze były wydawane ale nie było jasne kto decyduje.

- Kovacić? Mieliśmy ciężką relację. Powiedziałem mu, by został i rozwinął się u nas, potem pojawił się Real Madryt, a my potrzebowaliśmy pieniędzy.

- Czego potrzebuje Spalletti? Nie oglądałem w tym sezonie zbyt wiele Interu. Może szybkiego napastnika jak Dries Mertens, kogoś, kto strzela jak Icardi.

- Według mnie skończą na trzecim miejscu. Inter jest silniejszy od Romy i Lazio, lecz będą musieli dużo zainwestować podczas letniego mercato.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 11 stycznia 2018 | 16:47   

Oby bo 3 miejsce patrząc na naszą aktualną formę przyjmę z pocałowaniem ręki. Po meczy z Romą zobaczymy gdzie jesteśmy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich