Skriniar: Nie chcę odchodzić z Interu

11 stycznia 2018 | 18:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Piłkarze Interu korzystają z krótkiej przerwy w rozgrywkach i rozjechali się po całym świecie, aby ładować akumulatory przed drugą częścią sezonu. Niektórzy postanowili wrócić na łono rodziny i spędzić trochę czasu z najbliższymi.

Na taki wybór zdecydował się chociażby Milan Skriniar. Defensor Interu jest w swoim kraju coraz bardziej popularny, więc nic dziwnego, że lokalne media korzystają z okazji na ekskluzywny wywiad. Piłkarz rozmawiał z magazynem MY:

- Nie sądzę, że opuszczę Inter w najbliższym czasie. Jestem tutaj szczęśliwy i pragnę pozostać w klubie tak długo, jak tylko to możliwe. Moim celem na rok 2018 są dalsze regularne występy i pomaganie zespołowi.

- Jestem szczęśliwy. Mam też nadzieję, że dobrze wystartujemy po przerwie zimowej. Ostatnio nie wygrywaliśmy, ale sądzę, że wszystko będzie w porządku. Przestaliśmy strzelać, gramy nie najlepiej i można mówić o lekkim kryzysie, lecz jestem zdanie, że szybko możemy się z nim uporać i ponownie zaczniemy wygrywać.

- Zostaję na Słowacji, aż do soboty. Spędzę czas z rodziną i przyjaciółmi. Odpocznę i wykonam swój indywidualny program treningowy.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

rafal

rafal 12 stycznia 2018 | 19:17   

Brawo Skriniar!!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich