Media: Jest porozumienie ws. Rafinhii

17 stycznia 2018 | 01:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Hiszpańskie i włoskie media donoszą o przełomie w rozmowach pomiędzy Interem i Barceloną. Tematem negocjacji jest oczywiście Rafinha Alcantara. Jeśli wierzyć dziennikarskim przekazom to kluby osiągnęły porozumienie w sprawie wypożyczenia Brazylijczyka. Do ustalenia pozostały już podobno ostatnie szczegóły.

Piero Ausilio przebywa obecnie w stolicy Katalonii. Dyrektor sportowy Interu spotkał się z Ariedo Braidą. Tematem rozmów był oczywiście wspomniany Rafinha. Pomimo początkowych rozbieżności finansowych, udało się najprawdopodobniej znaleźć wspólne rozwiązanie.

Piłkarz ma trafić do Mediolanu na zasadzie bezpłatnego wypożyczenia do końca sezonu. Inter będzie miał możliwość transferu definitywnego, lecz nie będzie to koniecznością. Wszystko ze względu na niepewny stan zdrowia Brazylijczyka, który dopiero niedawno powrócił do pełnej sprawności po długotrwałej kontuzji.

Kością niezgody pozostawała jednak wysokość ewentualnego transferu. Nerazzurri zaproponowali kwotę 25 mln euro, lecz została ona natychmiast odrzucona. Działacze Barcelony twardo obstawali przy sumie w granicach 35 - 40 mln euro. Według Gianluki Di Marzio, kluby doszły ostatecznie do porozumienia. Jeżeli Inter zdecyduje się wykupić pomocnika, będzie musiał zapłacić 30 mln plus dodatkowe koszty ukryte w różnych bonusach.

Sprawa wydaje się być rozwojowa i kolejne dni powinni wiele wyjaśnić. Co ciekawe, piłkarz znalazł się w kadrze na najbliższy mecz z Espanyolem w ramach Pucharu Króla.

Źródło: Mundo Deportivo/Gianluca Di Marzio

Polecane newsy

Komentarze: 6

Morfo

Morfo 17 stycznia 2018 | 09:43   

Barca jest bezczelna, jednak kupujemy kota w worku. robimy im łaskę biorąc piłkarza po takiej kontuzji który na odbudowę w swoim klubie nie ma szans.

inter00

inter00 17 stycznia 2018 | 09:50   

Bezpłatne wypożyczenie i możliwość wykupu to spoko opcja. Dodatkowa rywalizacja się przyda a jak nie wypali to można oddać bez żalu

shakurspeare

shakurspeare 17 stycznia 2018 | 10:56   

Eh moze pomoze doczolgac sie do lm...

CrunchyCrackers

CrunchyCrackers 17 stycznia 2018 | 13:38   

My go nie kupujemy tylko wypożyczamy i to bez przymusowego wykupu. Nawet jeśli rafinha w interze strzeli stro bramek i zaliczy 200 asyst to jest pewne, że Inter go nie wykupi bo jesteśmy gołodupcami.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 stycznia 2018 | 14:10   

Spoko jak odpali to kupujemy. Gorszy od Brozo nie będzie. Raczej to Oni nam idą na rękę, że go nam wypożyczają i to z możliwością wykupu, a nie przymusem hahaha

shinveji

shinveji 17 stycznia 2018 | 20:44   

zamiast valero go dac


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich