Inter - Roma na Instagramie

20 stycznia 2018 | 14:32 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Informacje serwisu

W niedzielę odbędzie się mecz Inter - Roma. Obejrzy go na żywo spora grupa polskich Interistów. Już teraz zapraszamy na naszego Instagrama, gdzie znajdziecie relację z tego wyjazdu.

Często pytacie nas "Jak wygląda wyjazd na mecz?". Dotyczy to głównie kwestii organizacyjnych i turystycznych. Wobec tego postanowiliśmy odpowiedzieć Wam na to pytanie w postaci zdjęć i filmików, czyli Mała przejmuje Instagrama!

Szczegóły wyjazdu:
Będzie to wyjazd ekonomiczny - wylot w niedzielę, powrót w poniedzałek. Koszty podstawowe (lot w dwie strony, transport na trasie Bergamo - Mediolan, bilet na komunikację miejską, bilet na mecz) udało się ograniczyć do 350 zł.

Instagram:
W relacji na naszym Instagramie znajdziecie kulisy takiego wyjazdu. Najlepsze zdjęcia trafią na tablicę. W związku z tym, już teraz zachęcam wszystkich do obserwowania nas na "Insta" (LINK). Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba. Czekamy na Wasze komentarze. 

Znajdziecie nas pod hasztagiem #InterPL. Trzymajcie kciuki, by wszystko poszło zgodnie z planem. Forza Inter!

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 3

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 stycznia 2018 | 17:38   

Gdzie się organizujecie na takie wyjazdy?

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 20 stycznia 2018 | 17:51   

vandallo87 roznie. Tym razem jest bardziej indywidualna organizacja. Raz na jakis czas Fanatici Dalla Polonia robi wieksze wyjazdy.

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 20 stycznia 2018 | 18:14   

Super pomysł :D Zazdroszczę i życzę wspaniałych wrażeń :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich