Piłkarze po meczu z Romą

22 stycznia 2018 | 09:50 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wypowiedzi piłkarzy Interu po wczorajszym meczu z AS Romą:

Borja Valero
- Na początku popełniliśmy kilka błędów, ale po golu cały czas kontrolowaliśmy mecz i stworzyliśmy wiele okazji. Jeśli byśmy wcześniej strzelili gola, moglibyśmy wygrać ten mecz. W drugiej połowie wierzę, że graliśmy dobrze. To wstyd, że nie udało się zdobyć trzech punktów, ale ten mecz daje pewność siebie przed nadchodzącymi meczami. Przechodzimy przez negatywny okres, ale pokazaliśmy kilka pozytywów tego wieczoru.

Matias Vecino
- Nie chciało wpaść do siatki, mieliśmy wiele okazji i dopiero na koniec udało się strzelić gola. Prawdopodobnie byśmy wygrali, gdyby udało się to parę minut wcześniej. Jesteśmy fizycznym zespołem, w naszej najlepszej formie możemy grać mecze takie jak ten, przed przerwą brakowało nam paliwa. Jestem pewny, że możemy się poprawić, patrząc na naszą reakcję w drugiej połowie...Gole? Mam nadzieję, że będzie ich więcej.

Joao Miranda
- Potrzebowaliśmy trzech punktów, ale mecz nie rozpoczął się dobrze, straciliśmy gola, w sposób w jaki nie można tracić. Później z odwagą jaką mieliśmy na koniec, byliśmy zdolni strzelić gola. W drugiej połowie nasze nastawienie było dobre, musimy mieć takie od początku, musimy grać lepiej i będziemy. Graliśmy wysoko, stworzyliśmy wiele okazji, ale niestety strzeliliśmy tylko jedną.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich