Spalletti: Rozmawiamy o Pastore, Yuto może odejść

27 stycznia 2018 | 23:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti tradycyjnie wziął dziś udział w przedmeczowej konferencji prasowej. Temat najbliższego spotkania ze SPAL został zepchnięty na drugi plan, a szkoleniowiec musiał odpowiadać głównie na pytania dotyczące mercato.

- Zawsze pozostaję optymistą, ponieważ optymizm jest zaraźliwy. Podobnie jest z pesymizmem. Przeciwko Romie widziałem progres. Znam swoich graczy bardzo dobrze, więc jestem pozytywnie nastawiony. Na początku sezonu skupialiśmy się na kontynuowaniu wygranych spotkań, a teraz musimy się wreszcie przełamać. To dwie zupełnie różne sytuacje. 

- Rynek jest trudny dla wszystkich klubów. Każdy ma swoje ograniczenia i bariery, więc musimy się dostosowywać. Pozyskaliśmy Lisandro Lopeza, który jest w pełni ukształtowanym obrońcą i zna swoją rolę. 

- Rafinha może grać na różnych pozycjach i świetnie sprawdza się w ciasnych przestrzeniach. Pozyskaliśmy naprawdę mocnego gracza. Musi tylko poprawić swój poziom fizyczny, ale jest w lepszym stanie, niż się spodziewałem.

- Nagatomo to dojrzały zawodnik. Przykro mi, ale nie mogę mu niczego obiecać. Musimy wziąć pod uwagę wolę gracza, a wydaje się, że on chciałby znaleźć klub, w którym mógłby grać regularnie.

- Javier Pastore z pewnością jest świetnym graczem, ale nie ingeruję w negocjacje i rynek transferowy. Jeśli zapomnę o kim rozmawiamy na klubowych spotkaniach, to wystarczy żebym spojrzał na nagłówki gazet, aby sobie przypomnieć. Pastore jest jednym z piłkarzy, którzy nas interesują. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

Guarin

Guarin 27 stycznia 2018 | 23:53   

Żeby jeszcze nie było na odwrót z tym Samurajem panie Spalletti.

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 28 stycznia 2018 | 09:59   

Yuto odchodzi w każdym okienku od 5 lat.

davi23

davi23 28 stycznia 2018 | 12:13   

Pozbycie się Nagatomo i zdobycie jeszcze Pastore w tym okienku i jestem mega zadowolony :-)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich