Wypowiedzi pomeczowe

28 stycznia 2018 | 17:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti

- Strata gola w takich okolicznościach, pozostawia spory niesmak. Mamy zdecydowanie więcej roboty do wykonania. Nawet podczas zwycięskiej serii miewaliśmy momenty zaćmienia i nie potrafiliśmy wykorzystywać naszych mocnych punktów. Musimy odnaleźć równowagę w naszej grze. Wszyscy powinniśmy być na tym samym poziomie mentalnym.

- Przełamaliśmy się i mieliśmy szansę na podwyższenie prowadzenia, lecz nie byliśmy zdecydowani w podejmowaniu decyzji. Mecz stał się bardziej fizyczny i odstawaliśmy od naszych rywali. Czegoś nam brakuje, ale ciężko jest odpowiedzieć na pytanie czego konkretnie. Momentami wszystko działa dobrze, a innym razem wszystko zawodzi. Musimy ubrudzić sobie ręce i pokazać, kim naprawdę jesteśmy. 

- Nie znajdowaliśmy wolnych przestrzeni i zbyt wolno operowaliśmy piłką, nawet jeśli była  możliwość, aby przyśpieszyć i podjąć lepszą decyzję. Nie zareagowaliśmy na sytuację na boisku i nie przejęliśmy kontroli nad meczem. Powinniśmy więcej pracować i znajdować więcej rozwiązań.

Matias Vecino

- Jesteśmy rozczarowani remisem, ponieważ powinniśmy dowieźć to prowadzenie. Ta trudny moment i powinniśmy dać z siebie więcej. Mogliśmy lepiej zarządzać grą i jest nam przykro. Musimy wziąć się w garść, więcej pracować i powrócić do wygrywania. Miałem okazję na podwyższenie prowadzenia, ale uderzyłem za bardzo w środek. W najbliższą sobotę gramy z Crotone. Musimy przygotować się w najlepszy możliwy sposób i zgarnąć wreszcie komplet punktów.

Danilo D'Ambrosio

- To negatywny moment jeśli chodzi o osiągane wyniki, ale Liga Mistrzów pozostaje naszym celem i nie wolno nam się poddawać. Tutaj zawsze trzeba walczyć o każdą piłkę, a dzisiaj zawiedliśmy. Nie możemy myśleć o tym co mówią inni. Oni najpierw wychwalają, a potem starają się zniszczyć. Punkty, które zdobyliśmy do tej pory pomogą nam w osiągnięciu naszego celu. Pójdziemy do przodu. 

- Pastore? Nie wypowiadam się na temat rynku transferowego. To świetny gracz, ale interesują mnie tylko koledzy z drużyny.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 14

Nerazzurri86

Nerazzurri86 28 stycznia 2018 | 17:15   

Po co sie ponizacie komentowaniem swojej gry.

Guarin

Guarin 28 stycznia 2018 | 17:25   

Spalletti wypowiada się tutaj jako trener czy ktoś kto ogląda tylko mecze?

wróbel1908

wróbel1908 28 stycznia 2018 | 17:27   

Jak Spal nie wie czego brakuje tej drużynie to jak ma jej pomóc wyjść z tego marazmu

roberto90

roberto90 28 stycznia 2018 | 17:29   

Bardzo proszę wszystkich kibiców o wypełnienie krótkiej ankiety: ankieterka.pl/3046 z Góry dziękuję za poświęcony czas! :)

Guarin

Guarin 28 stycznia 2018 | 17:49   

roberto90- spierd***

Piotrekfci

Piotrekfci 28 stycznia 2018 | 17:59   

Guarin :]]] hahaha wracając do wypowiedzi .. jakim prawem ten amator vecino się wypowiadał !? Gość nie wiem jakim cudem gra u nas w podstawie !!?? Pokazuje to tylko to jakim składem dysponujemy ! Gość przez 85 min meczu w ogóle nie widoczny. Brak mi słów na to co się dzieje w tym klubie. W chj nie trafionych inwestycji w szczególności w środku pola. Niech biorą tego Pastore i jeszcze jednego na środek tylko bardziej defensywnego plus kogoś na atak i może wtedy uratujemy to 4 miejsce bo jak na razie nie ma podstaw do optymizmu !! 7 meczy z rzędu bez wygranej. Qurwa mac będąc trenerem juz bym ich pozabijal w szatni !!!

Rebelde

Rebelde 28 stycznia 2018 | 18:21   

Oni grają, tak samo jak się wypowiadają. Jak pi**y. "Jesteśmy rozczarowani", "trudny moment", "jest nam przykro", To negatywny moment" ... To są faceci czy panienki. Nikt tu nie mam jaj, powiedzieć prawe.

intermed1

intermed1 28 stycznia 2018 | 18:27   

"Mamy więcej roboty do wykonania". Spaletti ogarnij się człowieku, powtarzasz to od 6 meczu. Co wy na treningach robicie, w karty gracie?

Maciej Pawul

Maciej Pawul 28 stycznia 2018 | 18:36   

Co roku, od początku stycznia, każdy kolejny szkoleniowiec powtarza jak mantrę, "musimy więcej pracować". Po czym przegrywa i przegrywa. To jest jak fatum, nie ogarniam.

rafal

rafal 28 stycznia 2018 | 18:47   

Spal albo jesteś fachowcem albo amatorem bo z takimi wypowiedziami to się zaczynasz się blaznic!!!!Spal jak masz jaja to weź i spierdol poszczególnych graczy przy wszystkich i pokaz kto w szatni zadzi bo inny razie nic z tego nie bedzie.A na Crotone to Perek,Candreva,Vecino,Brozo lawa!!!Pokaż że zadzisz Spal a nie poszczególni gracze!!!!

darren

darren 28 stycznia 2018 | 18:55   

Jeba*ie piłkarzy też nic nie da, a może pogorszy sytuacje, już de Boer próbował to zaraz panienki zaczęły grać na zwolnienie. Mentalność naszych pseudo kopaczy jest żenująca...

MrBlue

MrBlue 28 stycznia 2018 | 19:17   

luciano chyba sie juz pakuje

nwk

nwk 28 stycznia 2018 | 21:20   

Kurwa jakie dowieść prowadzenie, jak nawet bramki nie strzelili. To jest jazda w dół jak każdy sezon.

turbocygan

turbocygan 29 stycznia 2018 | 02:25   

@nwk w samo sedno. Bramka nawet nie była naszego autorstwa hahaha


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich