Gabigol strzela w ponownym debiucie

11 lutego 2018 | 00:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

PIH rapował kiedyś, że nie ma miejsca jak dom. Gabriel Barbosa może podpisać się pod tymi słowami obiema rękami. Brazylijczyk powrócił do swojego Santosu w glorii wielkiej gwiazdy i od początku zabrał się do odbudowywania przyblakłej chwały.

Piłkarz zaliczył wczoraj ponowny debiut w barwach ukochanego klubu. Gabigol wybiegł w podstawowym składzie, a w 66 minucie wpisał się na listę strzelców. Przebywał na murawie do 82 minuty i obejrzał żółtą kartkę. Santos zremisował na wyjeździe z zespołem Ferroviaria 2 - 2.

A co u innych Nerazzurrich przebywających na wypożyczeniach?

Debiut w nowych barwach ma za sobą Yuto Nagatomo. Japończyk wystąpił dotychczas w dwóch meczach Galatasaray Stambuł. Zarówno w lidze, jak i krajowym pucharze rozegrał pełne 90 minut.

Cztery spotkania dla West Ham United zdołał rozegrać już Joao Mario. Portugalczyk tylko w debiucie pojawił się na boisku z ławki. W kolejnych trzech spotkaniach miał już miejsce w wyjściowym składzie Młotów. Jego dotychczasowy bilans to 301 minut gry i jedna asysta.