Ausilio o Martinezie, Icardim i Lidze Mistrzów

11 lutego 2018 | 22:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, Piero Ausilio rozmawiał z Mediaset Premium. Dyrektor sportowy Interu poruszył kilka bieżących tematów związanych z klubem.

O transferze Martineza:

- Wykonaliśmy dobrą robotę w Argentynie. Wylaliśmy fundamenty na przyszłość i zobaczymy co się wydarzy. 

Wsparcie dla Spallettiego:

- Zawsze jestem z trenerem. Spalletti wszystko wyjaśnił, więc cały klub, właściciele i dyrektorzy pozostają spokojni. Nie mam nic więcej do powiedzenia.

Sytuacja Icardiego:

- Gdyby czekał nas ostatni mecz sezonu to Mauro mógłby zagrać, ale teraz lepiej nie ryzykować pogłębienia urazu. Gdy nadejdzie czas na rozmowy kontraktowe to nie będziemy mieli zahamowań. Nie mamy sprecyzowanej daty. Nie musimy niczego wymuszać przez kilka najbliższych miesięcy.

Karamoh w miejsce Candrevy:

- Problem nigdy nie dotyczy jednego gracza. Musimy pracować jako zespół. Fakt, że Candreva rozmawiał z mediami przed meczem, pomimo braku miejsca w wyjściowej jedenastce, świadczy o jego profesjonalizmie. Antonio będzie gotowy na wezwanie.

Liga Mistrzów:

- Jeżeli w rywalizacji o Champions League wymienia się Milan, to nie wolno nam zapominać też o Atalancie i Sampdorii. Nie oglądam się za siebie. Inter znajduje się na miejscu premiowanym awansem, a wielu ludzi zdaje się tego nie zauważać. Nie jesteśmy tacy słabi. Nikt z nas nie wspominał o Scudetto. Poprosiliśmy Spallettiego i zespół o awans do Ligi Mistrzów.

Źródło: mediaset premium

Polecane newsy

Komentarze: 2

Wisnia_pl

Wisnia_pl 12 lutego 2018 | 15:28   

My już wiemy z jakim skutkiem Piero wylewa fundamenty pod przyszłe transfery :(( (edycja 2018.02.12 15:29 / Wisnia_pl)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 12 lutego 2018 | 17:07   

Postaram się przetłumaczyć słowa Pana Dyrektora. Martineza nie będzie, Icardiego sprzedamy i będziemy grali Ederem, względnie Pinamontim, bo w sumie Eder też niepotrzebny.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich