CAMPIONI 2021

 

Zawodnicy po meczu

11 lutego 2018 | 23:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Yann Karamoh:

- To był bardzo ważny gol. Moje pierwsze trafienie we Włoszech, przyszło w kluczowym momencie dla zespołu i dla mnie. Podobnie jak każdy piłkarz na świecie pragnę grać, lecz to trener podejmuje decyzje. 

- Miejsce w podstawowym składzie było małą niespodzianką. Szkoleniowiec nakazał mi korzystać z mojego przyśpieszenia i komunikować się z drużyną. Stadio Giuseppe Meazza jest niesamowite. Owacja z trybun była trudna do opisania, ale to wspaniałe uczucie.

- Powrót na zwycięską ścieżkę jest bardzo ważny. Mamy swoje cele i chcemy awansować do Ligi Mistrzów. Rafinha to świetny piłkarz. Musi powrócić tylko do pełnej kondycji. Koledzy z drużyny gratulowali mi trafienia. Dedykuję tego gola swojej mamie i właśnie partnerom z drużyny.

Eder:

- Potrzebowaliśmy tej wygranej. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, wymagało poświęceń, ale dzięki temu będziemy mocniejsi. Jesteśmy na trzecim miejscu, szatnia jest zjednoczona i przyświeca nam ten sam cel. Walka trwać będzie do samego końca rozgrywek.

- Mauro jest dla nas niezwykle ważny, dlatego mam nadzieję, że za tydzień będzie już z nami. W sobotę czeka nas wyjazd na ciężki teren i trudny mecz. Odkąd jestem w Interze, szatnia zawsze jest zjednoczona. Wszyscy gramy po tej samej stronie, trener o tym wie i dodaje nam pewności siebie.

Lisandro Lopez:

- Najważniejszą rzeczą z dzisiejszego dnia było nasze zwycięstwo. Oczywiście cieszę się z debiutu. To było trudne spotkanie z którego możemy wyciągnąć zarówno pozytywne, ale i negatywne aspekty. We Włoszech piłka jest bardziej fizyczna i taktyczna, niż w Portugalii. Staram się zaadaptować tak szybko, jak tylko to możliwe. Po wejściu Masiny poczułem ból, ale to nic poważnego. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Guarin

Guarin 11 lutego 2018 | 23:08   

Karambol i Rafinha pozwolili nam znowu marzyć

Lambert

Lambert 11 lutego 2018 | 23:23   

Tego Masine to powinni u czubków zamknąć, mało zabrakło a piszczel by strzeliła jak zapałka (edycja 2018.02.11 23:27 / Lambert)

Nerazzurri86

Nerazzurri86 12 lutego 2018 | 19:36   

Dzieki Karamoh za uratowanie 3 punktow


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich