Chiny przyblokują mercato Interu?

13 lutego 2018 | 09:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

31 stycznia 2018 roku Krajowa Komisja ds. Reform i Rozwoju w Chinach, opublikowała listę z wyszczególnieniem sektrów w tym sektora sportowego, który będzie podlegał ograniczeniom odnośnie zagranicznych inwestycji w roku 2018.

Odbiło się to szerokim echem we Włoszech, ponieważ decyzje rządu mogą uderzyć w Suning, a tym samym w Inter Mediolan. Może to oznaczać, że Suning będzie bardzo trudno "wpompować" w Inter poważne pieniądze, co stanowi ryzyko dla realnego rynku transferowego dla Interu tego lata.

Źródło: cds

Polecane newsy

Komentarze: 18

Piotrekfci

Piotrekfci 13 lutego 2018 | 09:20   

Chj z nimi !! Jeżeli nie mogą to niech sprzedają ten klub komuś kto może !!

Turbot

Turbot 13 lutego 2018 | 09:36   

Fajnie. Dobrze się stało że Suning wykupiło nasz klub. To prawdziwi biznesmeni i profesjonaliści. Ich decyzje są racjonalne i chłodno przemyślane. Ci którzy ich krytykują tu na forum, są zwyczajnie niedojrzali i nie mają pojęcia o zasadach ffp i ekonomii. Pełen profesjonalizm, "dobra zmiana" po latach nieodpowiedzialnych, dziecinnych rządów Morattiego. Teraz wreszcie wszystko ma "ręce i nogi". Całe umazane w chińskim gównie.

Guarin

Guarin 13 lutego 2018 | 10:12   

xD

Kiksu

Kiksu 13 lutego 2018 | 10:16   

to oznacza tylko to ze plan sprzedania Icardiego bedzie zrealizowany i tyle.

nwk

nwk 13 lutego 2018 | 10:18   

Mogli dac te 5 milionow na Pastore xD

Batex

Batex 13 lutego 2018 | 10:21   

Co to za różnica czy zablokują? Przecież i tak by pieniędzy dużych nie włożyli.
Przestańcie już z tymi "5 mln na Pastore", ponieważ było jasno powiedziane że nie można go wypożyczyć, a jedynie kupić.

Guarin

Guarin 13 lutego 2018 | 10:24   

Batex- Tak tak a ty jak te małe dziecko uwierzyłeś że Tatuś nie ma pieniędzy i nie kupi Ci batonika. (edycja 2018.02.13 10:25 / Guarin)

Internaldo

Internaldo 13 lutego 2018 | 11:33   

Moratti wróć !!!

HeyaMakumba

HeyaMakumba 13 lutego 2018 | 12:09   

Guarin - albo to ty uwierzyłeś wujkowi, że możesz mieć ten batonik i strzelasz fochy bo tata powiedział, że Ci go nie kupi ;D

inter00

inter00 13 lutego 2018 | 12:11   

Jebać ich

Guarin

Guarin 13 lutego 2018 | 13:00   

HeyaMakumba- agent Pastore nie siedziałby 6 godzin w ostatni dzień mercato w jakims hotelu w Mediolanie gdyby chodziło o 25 mln

WhiteRavensHunter

WhiteRavensHunter 13 lutego 2018 | 13:13   

...niech zapłacą za transfery bitcoinami...;)

dodo

dodo 13 lutego 2018 | 14:16   

NIech Chinole sprzedadzą klub komuś kto będzie chciał inwestować w Inter. Oni mają nas w dupie, bo jakby tak nie było Ramiresa by wypożyczyli do nas. Jasno to pokazało że ważniejszy dla nich jest klub z Chin.

inter00

inter00 13 lutego 2018 | 15:22   

jedyne czego zazdroszczę Milanowi to właściciele. Oni potrafią sypnąć 200 mln na transfery. Nam wystarczyłoby 80 i jestem pewny że walczylibyśmy teraz o mistrzostwo z Juve i Napoli

Nerazzurri86

Nerazzurri86 13 lutego 2018 | 16:51   

Powrot Morattiego postawi klub na nogi. Azjaci poprostu kupili klub by sie wypomowac w Europie. Precz z nimi

HeyaMakumba

HeyaMakumba 13 lutego 2018 | 17:09   

Guarin - dlaczego nie ? Mało takich transferów było ? My tak złapaliśmy Vieriego chociażby. Siedziałeś obok nich w tym makaronie ? PSG od razu mówiło, że nam go nie wypożyczą tylko sprzedaż ich interesuje. Może była intencja wypożyczenia lub spłaty w ratach czy coś innego ale wszytko pierdolnęło jak Moura podszedł to Tottenhamu.

wróbel1908

wróbel1908 13 lutego 2018 | 18:30   

Jiangsu to jest ich flagowy klub więc to on jest ważniejszy , wizja samo finansującego się mercato czyli sprzedaż Icara bądź Skriniara coraz bardziej realna.Może lepiej by było żeby Inter kupili nie chinole a jakieś araby z petrodolarami.

Gambit

Gambit 13 lutego 2018 | 18:49   

@inter00 ale w lato wydalismy około 80 mln. I jak widać ani nam, ani Milanowi ich 200 mln, nie wystarczyło zeby walczyć z Napoli czy Juve.
Tylko że naszym problemem nie jest brak pieniędzy, ale przede wszystkim ich złe wydawanie. (edycja 2018.02.13 18:55 / Gambit)