Padelli: We Włoszech najlepszy jest Handanović

16 lutego 2018 | 15:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po wczorajszym treningu, Daniele Padelli znalazł chwilę na rozmowę z dziennikarzem Mediaset Premium. Golkiper mówił o kryzysie swojego zespołu i nadchodzącym starciu z Genoą. Włoch nie szczędził również pochwał pod adresem Samira Handanovicia.

- Zwycięstwa zawsze wywołują entuzjazm. To dla nas dziwny okres, ale mamy nadzieję, że ostatnia wygrana pozwoli powrócić nam na właściwe tory. Mamy świadomość, że znajdujemy się w kluczowym momencie sezonu i zmierzamy do realizacji naszych celów. Potrzeba jeszcze więcej pracy i zaangażowania. Serie A jest bardzo wymagająca i zawsze musisz dawać z siebie 100%. Były pozytywne i negatywne momenty, ale staramy się utrzymywać na tym samym poziomie. Każdy mecz to osobna historia. Możemy skupić się wyłącznie na rozgrywkach ligowych i musimy wykorzystać to na naszą korzyść.

- Brakuje nam kilku graczy, ale na tym poziomie musisz być zawsze gotowy. Na Marassi zawsze jest ciężko, ale będziemy dobrze przygotowani. Publiczne pranie brudów nie wpływa korzystnie na zespół, lecz nie widziałem problemów, o których się dyskutowało. Może ktoś z zewnątrz wie więcej niż my. Nie słuchamy plotek, ale ludzie zawsze lubią rozmawiać o rzeczach, które nie miały miejsca.

- Jeżeli nie grasz zbyt często to musisz pracować jeszcze ciężej. Jestem gotowy na swoją szansę. Eder, Karamoh i Ranocchia są w szczytowej formie. Ta koszulka wiele znaczy i musimy szanować ją cały czas, a nie tylko w niedziele. Rafinha to dobry chłopak. Na boisku pokazuje zaangażowanie i umiejętności. Jego obecność okaże się bardzo pomocna. 

- Jeżeli chodzi o bramkarzy we Włoszech to Handanović, Alisson, Buffon i Gomis robią największe wrażenie. Samir jest jednak najlepszy. Mamy solidny zespół i do samego końca będziemy walczyć o awans do Ligi Mistrzów. Historia Interu tego od nas wymaga.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Adriano19f

Adriano19f 16 lutego 2018 | 18:53   

To prawda ale elevenowcy zachwycają się szczęsnym który gra ze słabymi i czasami ma 1 strzał na mecz a alisson sie chwieje z formą na początku sezonu wcale nie zachwycał

shakurspeare

shakurspeare 17 lutego 2018 | 08:27   

Adriano sorry ale wypisujess glupoty. Moze pare lat temu handa byl najlepszy

Adriano19f

Adriano19f 17 lutego 2018 | 15:22   

@shakurspeare handa od paru lat trzyma nie zmienny poziom podaj kto gra lepiej teraz pd niego ?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich