Spalletti: Jesteśmy w stanie wygrać

16 lutego 2018 | 20:01 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Na przedmeczowej konferencji, Luciano Spalletti poruszył kwestię nieobecności Ivana Perisica i Mauro Icardiego, opowiedział o formie swoich piłkarzy, a także odniósł się do postawy Marcelo Brozovicia i plotek dotyczących Milana Skriniara. Poniżej zamieszczamy najważniejsze wypowiedzi.

- W przypadku Icardiego i Perisica dokonano oceny. Zawsze chcemy, by byli z nami w grupie, ale nie byliśmy pewni, czy będą odpowiednio przygotowani do sobotniego meczu. Mamy zawodników, których powołałem i którzy pokazali, że mają jakość.

- Rafinha nie jest gotowy na dziewięćdziesiąt minut. Pracuje w ciągu tygodnia, by uzyskać lepszą wydajność. Karamoh jest technicznym i niszczycielskim biegaczem. Wciąż jednak ma nad czym pracować, bo jest jeszcze młody i cały czas się rozwija. Gagliardini? Ma dobre i gorsze chwile, jak cała reszta. Jest na poziomie drużyny. Candreva nie podlega dyskusji. Pod koniec sezonu zobaczycie wszystkie statystyki dotyczące biegu, asyst, bramek i wszystkie liczby będą na miejscu.

- Nie jesteśmy przygnębieni. Praca, którą wykonaliśmy, doprowadziła nas do trzeciego miejsca. Są rzeczy, które musimy robić lepiej. Nawet podczas ostatniego meczu były sytuacje, które mi się nie podobały.

- Jesteśmy w stanie wygrać z Genoą, nawet jeśli są w doskonałej formie i pokonali Lazio. Nie będziemy podejmować półśrodków.

- Czy coś zmienię? Prócz indywidualnych ról, jest absolutna potrzeba zmiany systemu.

- Kiedy po ostatnim meczu Marcelo wrócił do szatni, było mu przykro. Bardzo dobrze trenował i współpracował w tym tygodniu. Jutro nie zacznie w wyjściowym składzie, ale jeśli będziemy go potrzebować, wprowadzę go. Będzie wiedział, że musi pokazać całą swoją jakość.

- Skriniar? Zobaczycie, że zostanie z Interem przez dłuższy czas.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Nerazzurri86

Nerazzurri86 16 lutego 2018 | 20:07   

No to czekam na wypowiedzi pomeczowe:)

nwk

nwk 16 lutego 2018 | 20:43   

Rafała nie wypuści w podstawie. Chciałbym zobaczyć Gagę, ale wyżej, nie na DM.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich