Agent: Karamoh chciał tylko do Interu

22 lutego 2018 | 23:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jeżeli chcielibyśmy doszukiwać się pozytywów w fatalnej sytuacji Interu Mediolan, to bez wątpienia trzeba wspomnieć o postawie Yanna Karamoha. Niewiele brakowało, a młodego Francuza nie było obecnie w ekipie Nerazzurrich. O kulisach jego przeprowadzki na Stadio Giuseppe Meazza opowiadał agent piłkarza.

Według Oscara Damianiego, włoska Serie A znacznie straciła na atrakcyjności, lecz Karamoh był zdesperowany, aby trafić właśnie do Mediolanu:

- Karamoh spisuje się bardzo dobrze. Oferowałem go Interowi, lecz oni już bardzo dobrze go znali. Ausilio powiedział mi, że chce go natychmiast sprowadzić. Zapłacili za niego 5,5 mln euro, mimo że pozostał mu zaledwie rok kontraktu. To nie są jednak wielkie liczby. 

- Nie musiałem się wysilać, gdyż w Mediolanie już wszystko o nim wiedzieli. Trudniejsze były negocjacje z Caen, ponieważ kluby angielskie i Saint-Etienne oferowały znacznie więcej. Chłopak wyraził jednak sprzeciw, bo bardzo chciał dołączyć do Interu. Francuzi nie chcą już przyjeżdżać do Włoch. Naprawdę ciężko jest mi sprowadzić młodego gracza do Serie A.

Źródło: sportitalia

Polecane newsy

Komentarze: 3

Nerazzurri86

Nerazzurri86 23 lutego 2018 | 08:12   

Obys u nas blyszczal jak najczesciej. Posadz starego, drewnianego Antka na lawce i pokaz mu jak sie gra.

Morfo

Morfo 23 lutego 2018 | 08:23   

Dokładnie,młody musi grać co mecz, czy to z wyjściowej 11 czy z ławki jako Joker. Trzymam za niego kciuki i żeby nie popadł w marazm jak reszta piłkarzy

Klinsi64

Klinsi64 23 lutego 2018 | 10:19   

typowy Inter...przed transferem mało kto o nim słyszał,a teraz zaczną z niego robić jeden z największych talentów na świecie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich