Moratti: Pozwólmy Suning popełniać błędy

11 marca 2018 | 17:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Na urodzinowych obchodach Interu Mediolan nie mogło zabraknąć Massimo Morattiego, który zresztą odebrał specjalną nagrodę. Były prezydent Nerazzurrich podzielił się swoimi emocjami z dziennikarzami.

- Za Interem przeszłość złożona z marzeń i zjednoczonych przyjaciół. Inter jest naprawdę bardzo ważny i jest jedną z tych rzeczy, które kochałem najbardziej w moim życiu. 

- Mój ojciec był geniuszem, który przewidział przyszłość. Obdarzył nas wielką odpowiedzialnością. Zbyt często, cierpienie kojarzyło mi się z klubowymi barwami, ale te wszystkie lata były bardzo poruszające i pozwoliły nam wygrać kilka trofeów.

- Inter jest niczym piękna kobieta, którą czasem ciężko znieść. Rola Prezydenta zawsze niosła ze sobą ogromną odpowiedzialność i czułem to w stosunku do fanów. 

- We Włoszech nie jesteśmy przyzwyczajeni do zagranicznych właścicieli, ale znam Suning Group i oni naprawdę fascynują się tym projektem. wszyscy musimy im pomóc, pozwolić na popełnianie błędów, aby mogli się rozwijać. 

- Jesteśmy na właściwej drodze, która pozwoli się odrodzić miłości do tych barw. Życzę rodzinie Zhang wszystkiego najlepszego, ponieważ wszyscy jesteśmy z nimi.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Guarin

Guarin 11 marca 2018 | 18:10   

No piękne wzruszające słowo osoby co o błędach w zarządzaniu wie najwięcej na świecie, ale to już żadnego normalnego kibica nie obchodzi! Prywatne rozterki Suning, Spallettiego czy Santona już nikogo nie powinny obchodzić albo LM albo koniec kabaretów i lecą zwolnienia, bo ktoś musi ponieść odpowiedzialność.

nwk

nwk 11 marca 2018 | 18:29   

Ktoś wie, czy zaszczyci swoją obecnością Zhang zza Wielkiego Muru? Czy woli się fascynować projektem w domu?
Przyleciałby raz na miesiąc, pierdolnął w łeb kogo trzeba i może wracać. Kota nie ma, to Pietrek je makaron. (edycja 2018.03.11 18:30 / nwk)

superofca

superofca 11 marca 2018 | 22:37   

Skład na nowy sezon:
https://www.youtube.com/watch?v=YJtGv61K4aU

Internaldo

Internaldo 12 marca 2018 | 09:47   

Massimo wróć!

MrBlue

MrBlue 12 marca 2018 | 14:57   

massimo ci nowego ronaldo kupi na pewno wlacz sobie powtorki i uruchom raczke tylko to ci zostalo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich