Prawnik Brozovicia na temat rzekomego romansu

12 marca 2018 | 22:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jakiś czas temu, sportowa i plotkarska prasa żyły doniesieniami o konflikcie w szatni Interu Mediolan, który miał zostać wywołany rzekomym romansem Marcelo Brozovicia z Wandą Icardi. Wszystko okazało się oczywiście wierutną bzdurą, a niedoszli kochankowie postanowili przejść do kontrataku.

Wanda wydała oświadczenie w którym zapowiedziała walkę o dobre imię swoje i swoich najbliższych. Głos w sprawie zabrał również prawnik reprezentujący Marcelo Brozovicia: 

- Marcelo bezwzględnie kwestionuje i zaprzecza fałszywym informacjom dotyczącym żony jego klubowego kolegi - Wandy Nary, które rozpowszechniały się w ostatnich dniach. Nigdy nie była żadnego związku, ani żadnej innej relacji pomiędzy Brozoviciem i Panią Nara. Brozović pragnie rzucić światło na tych, którzy zakwestionowali jego moralność i zawodową uczciwość, dlatego podejmie odpowiednie kroki prawne.

Źródło: ANSA

Polecane newsy

Komentarze: 3

Nerazzurri86

Nerazzurri86 13 marca 2018 | 07:16   

Zajechala by go.

Kevin

Kevin 13 marca 2018 | 08:21   

Nie bój się Brozo to jebaka xd

Lombardo

Lombardo 13 marca 2018 | 15:04   

Niech udestepnia dowody skoro twierdza, ze je maja a nie beda robic sztuczny wiatr.
Moze prawda moze nie ale zastanawiajace jest to dlaczego akurat wytypowali drugiego najbardziej kontrowersyjnego goscia w zespole jako posuwacza zony Icara :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich