Wygrana Brazylii, remis Włochów i debiut Martineza

27 marca 2018 | 23:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Za nami kolejny dzień w reprezentacyjnym graniem. Nie brakowało dziś ciekawych rywalizacji i ponownie mogliśmy śledzić poczynania graczy Interu Mediolan. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności otrzymała dziś trójka Interistów.

Kolejne prestiżowe zwycięstwo zanotowała reprezentacja Brazylii. Canarinhos pokonali Niemców 1 - 0, po golu Gabriela Jesusa. Miejsce na środku obrony ponownie zajął Joao Miranda. Defensor Interu rozegrał pełne 90 minut.

W innym klasyku Anglicy zremisowali z reprezentacją Włoch 1 - 1. W pierwszej połowie wynik otworzył Vardy, a w końcówce do remisu doprowadził Insigne. Antonio Candreva rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i przebywał na murawie do 56 minuty. Roberto Gagliardini zameldował się na boisku w 79 minucie spotkania.

Debiut w pierwszej reprezentacji Argentyny zaliczył dziś Lautaro Martinez, lecz raczej nie będzie chciał zbyt długo pamiętać o przebiegu rywalizacji z Hiszpanią. Albicelestes zebrali srogie lanie i przegrali 1 - 6. Martinez w 59 minucie zmienił Gonzalo Higuaina.