Spalletti przed meczem z Hellasem Verona

30 marca 2018 | 20:23 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Hellasem Verona, gdzie wypowiedział się między innymi na temat wypożyczonych piłkarzy i odejścia Sabatiniego.

- Wypożyczeni? Jednym z nich jest Kondogbia. Jeśli Valencia nie skorzysta z opcji wykupu … cóż, wtedy to będzie zależeć od niego. Inni odeszli niedawno. Nagatomo gra dobrze, Joao Mario zaczął prezentować interesujący poziom, a Gabigol zdołał strzelić kilka bramek.

- Nasz jedyny cel na jutro to wygrana, bez względu na taktyki, morale itp. Pomocnicy? Rafinha, Brozović i Gagliardini są tak samo ważni jak inni piłkarze. Rafinha daje nam dużo techniki i jakości w środkowej linii. Jego forma rośnie, na tle innych zdecydowanie się wyróżnia.

- Chce także skorzystać z okazji i pogratulować Stefano Vecchiemu za wygraną w Viareggio Cup, po raz kolejny.

- Sabatini? Jego rezygnacja odbiła się szerokim echem, przede wszystkim z powodu jego rozpoznawalności. Osobiście jest mi go szkoda. Znam go dobrze, wiem jakie posiada atuty. Ktokolwiek przyjdzie na jego miejsce będzie musiał dać z siebie wszystko dla Interu. Nie chce wchodzić w polemikę między klubem a Sabatinim, nie chce się mieszać w przyczyny jego odejścia.

- Liga Mistrzów? Muszę zmotywować piłkarzy, by dali z siebie absolutnie wszystko, by osiągnąć jak najwyższe cele. Nie wiem jak się zakończy ten sezon. Mamy jednak obowiązek spełnić ten najważniejszy cel. Wygrajmy jutro dla 60 000 kibiców.

- Mój kontrakt nie wygasa w to lato i będę nadal trenował Inter w przyszłym sezonie. Umowy się nie liczą, służą tylko do robienia niepotrzebnego hałasu. Jest mi dobrze w Interze.

O tym czy Cancelo i Rafinha zostaną na przyszły sezon w Interze będziemy rozmawiać niedługo. Obydwu piłkarzom bardzo się tu podoba.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 30 marca 2018 | 21:19   

Na ten moment nie wyobrażam sobie żeby Rafhinia i Cancelo nie zostali wykupieni

Jovetić10

Jovetić10 30 marca 2018 | 21:43   

Wielki Luciano przenajświętszy Spalletti architekt wielkiego Interu prowadź nas wodzu!

shakurspeare

shakurspeare 31 marca 2018 | 10:49   

Cancelo musi zostac a rafinha ni coz to jest kolejny odpad z barcelony takich jak on jest na peczki

HeyaMakumba

HeyaMakumba 31 marca 2018 | 11:33   

Oby więcej do nas się pchało takich odpadów bo raczej ciężko z tym na dzień dzisiejszy xD

Darkos

Darkos 31 marca 2018 | 12:22   

Jeszcze niedawno pchały się do nas ofiary typu Kuźmanović, więc przy tym odpady z Barcelony to jednak znaczny postęp


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich