Wypowiedzi pomeczowe

31 marca 2018 | 20:36 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Spalletti:

- Dobrze weszliśmy w mecz, co było jednym z założeń, by potem nie tracić zbyt dużo energii. Następnie kontrolowaliśmy tempo spotkania, byłoby idealnie, gdyby nie kilka błędów.

- Mogliśmy ugrać więcej, gdybyśmy wykorzystali wykreowane sytuacje. Hellas zostawiał nam dużo miejsca. Icardi, jak każdy inny piłkarz miał spadek formy w tym sezonie. Nie chce by ludzie myśleli, że problemy Interu są rozwiązane. Wciąż mamy wiele do poprawy. Musimy być głodni sukcesów i codziennie ciężko pracować.

- Czasami drużyna nie prezentuje swoich wszystkich atutów i jakości, jakie posiada. Mogliśmy dać fanom jednak więcej bramek.

Icardi:

- To jest świetny dzień, nie tylko z powodu moich bramek. Prawda jest taka, że dodaliśmy dużo konsekwencji do naszej gry. Do końca sezonu już coraz mniej czasu i chcemy zakwalifikować się do upragnionej ligi mistrzów. 

Przed derbami będziemy ciężko pracować. To nie jest przypadek, że Rafinha spisuje się tak dobrze. Pomaga nam bardzo swoją techniką i przeglądem pola. Robi różnicę. 

- Czy Messi mnie nie chce w kadrze? Nie wiem, wciąż przede wszystkim chce grać jak najlepiej dla Interu. Gra w kadrze jest tylko bonusem. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 6

claudio

claudio 31 marca 2018 | 20:52   

"Czy Messi mnie nie chce w kadrze? Nie wiem"

Nie zaprzeczył, więc jest coś na rzeczy.
Od dawna wiadomo, że problemem Argentyny mimo ogromnego potencjału jest Messi ze swoimi humorkami. On tam o wszystkim decyduje i wygląda to jak wygląda. Potencjał reprezentacji zawsze ogromny, a nic nie potrafią wygrać.

Matt1

Matt1 31 marca 2018 | 23:03   

odkad Messi jest we futbolu Argentyna jako druzyna narodowa mi lotto. Wole Urugwaj i Chile.

Larry

Larry 1 kwietnia 2018 | 00:33   

Jeśli idzie o reprezentację Argentyny, to nie potrzeba tu żadnych domysłów, selekcjoner sam ostatnio przecież otwarcie wypalił, że to nie jest jego reprezentacja, tylko Messiego i Messi o wszystkim decyduje ;-) "To Argentyna Leo, nie moja" (edycja 2018.04.01 00:34 / Larry)

silvio

silvio 1 kwietnia 2018 | 10:13   

Wczoraj na elevensports redaktor powiedział, że w Argentynie za numer z Maxi Lopezem niewielu kibiców daży go szacunkiem, a jak już zawodnik mówi, że reprezentacja jest dla niego bonusem to już go chyba nigdy tam nie zobaczymy.

ksiazewi

ksiazewi 1 kwietnia 2018 | 12:48   

Mógł wybrać Włochy. Lepiej by na tym wyszedł. Ale tylko takie moje...

Nerazzurri86

Nerazzurri86 1 kwietnia 2018 | 13:16   

Icar z Argentyna nic nie ugrasz mozesz jedynie nabawic sie niepotrzebnego urazu. Podpisz nowy kontrakt i bedzie fajnie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich