wypowiedzi pomeczowe

5 kwietnia 2018 | 01:11 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Spalletti:

- Zespół zagrał dobry mecz. Pokazali, że wiedzą co powinni robić, a to zawsze jestprzyjemne dla oka. Wynik przychodzi z czasem. Musimy podtrzymać formę w kolejnych meczach, będąc jednocześnie bezwzględnym pod bramką rywala. Bez tego wrócimy do kiepskiej formy.

- Byłem wcześniej krytyczny. Teraz widzę Inter grający poprawnie. Widzę przede wszystkim silny Inter i mamw naszą przyszłość patrzę ze spokojem. Cieszę się patrząc na moich piłkarzy, ponieważ grają bez zarzutu. 

- Są momenty, w których musimy utrzymać piłkę w konkretnym miejscu, zamiast przenosić ją w inne obszary. Są pewne rzeczy, które musimy ponownie przeanalizować, ale można było w zespole zobaczyć charakter, osobowość. 

- Były momenty, w których nie dokonywaliśmy właściwych wyborów w oparciu o to, skąd podawana była piłka. Nie atakowaliśmy właściwych miejsc we właściwym czasie. Są rzeczy do poprawy i musimy to zrobić szybko. Gagliardini musi podejmować większe ryzyko przy dośrodkowaniach. Mogą wypadać nawet kiepsko, ale to nie ma znaczenia, ponieważ każda piłka zagrana w pole karne może okazać się groźna. W tym aspekcie musimy się poprawić. 

- Pudła Icardiego? Nic nie możemy poradzić. Można czuć rozczarowanie, ponieważ te trzy punkty by nam bardzo pomogły. Mimo wszystko zgarnęliśmy jedno oczko.

D’Ambrosio:

- Zostawiliśmy dwa punkty na boisku. Zasłużyliśmy na wygraną. Graliśmy dobry futbol i stworzyliśmy sobie więcej okazji od Milanu. Liga mistrzów? Wciąż nad tym pracujemy. Pomimo problemów pracowaliśmy w ciszy. Zasługujemy na to.

- Icardi? Jest człowiekiem o stalowych nerwach. Miał pecha. To nasz „bomber” i wygra nam jeszcze nie jeden mecz. Nie interesuje mnie rozmawianie o Milanie. Pragnę jak najszybciej dotrzeć z Interem do Ligi Mistrzów.

Candreva:

- Szkoda nam tych dwóch punktów, ponieważ włożyliśmy dużo wysiłku w to spotkanie. Dominowaliśmy i chcieliśmy wygrać. Wierzymy w awans do Ligi Mistrzów od początku sezonu. Mieliśmy ciężki okres, lecz z tego wyszliśmy. Cieszyłbym się z awansu do LM nawet i bez strzelonej bramki w tym sezonie. Mamy w zanadrzu wiele taktycznych alternatyw i pracujemy nad nimi.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kiksu

Kiksu 5 kwietnia 2018 | 10:49   

"Mamy w zanadrzu wiele taktycznych alternatyw i pracujemy nad nimi." daj pan spokoj

Lambert

Lambert 5 kwietnia 2018 | 10:57   

Mialem nadzieje że Icar coś powie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich