Spalletti: w naturze torino jest walka

7 kwietnia 2018 | 18:37 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti odpowiedział na pytania dziennikarzy na konferencji przed zbliżającym się meczem z Torino.

- Od początku tego roku mecze są trudne i wymagające. Osobiście sam miałem wiele kłopotów jako trener z Torino. W ich naturze jest walka. Musimy uświadomić sobie przeciwko komu gramy, by przywieźć trzy punkty do Mediolanu Byli piłkarze Interu w składzie Torino? Będą zmotywowani. Ale to także świadczy o jakości Interu. Liga jest pełna eks Nerazzurrich.

- Musimy mieć odpowiednią siłę i jakość by rozegrać ostatnie mecze, gdzie możemy napotkać więcej trudności niż może się nam wydawać.

- Praca w Interze jest przyjemnością. Wcześniej ją lubiłem, teraz jeszcze bardziej. Jestem szczęśliwy z faktu, że jestem częścią tej rodziny, to daje mi dużą radość. Wszyscy jesteśmy drużyną - pokazujemy to na każdym kroku. Możemy osiągnąć znaczące sukcesy, jeśli będziemy się poprawiać. Mamy przygotowane rozwiązania.

- Dobra postawa defensywy? Musi ściśle współpracować z całym zespołem, który się poprawił. W głowach piłkarzy Interu pojawiło się rozwiązanie, które pomogło im z powrotem pokazywać umiejętności i jakość na boisku. Jeden piłkarz jest w stanie wygrać mecz, lecz tak naprawdę liczy się kolektyw.

- Miranda przeszedł wiele testów i badań, a wyniki są pozytywne. Karamoh jest w dobrej formie i nieźle sobie radzi na treningach. Prawdą jest, że mógłby dostać więcej szans. Na koniec sezonu potrzebna będzie osoba z dobrą techniką i umiejętnościami - to będzie właśnie on.

- Torino ma wiele jakości z przodu. Belotti ma zadatki na świetnego napastnika i mistrza. Mierzyliśmy się już w tym sezonie z innymi dobrymi atakującymi i pokazywaliśmy się z pozytywnej strony. Jesteśmy pewni swojej własnej jakości.

Na naszej drodze jest mnóstwo potencjalnych pułapek, od których będziemy mogli się uwolnić. Zawsze uważaliśmy, że musimy mieć siłę, aby przebić się przez wszystko co jest na naszej drodze. Będziemy myśleć w ten sposób. Mamy potencjał. Przeszkody są takie same dla wszystkich.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

coalmeluck

coalmeluck 8 kwietnia 2018 | 08:11   

Jak zwykle konkret, il direttore bez pierdolenia mowi jak jest. Trzymamy kciuki jeszcze oprocz Lazio i Juve mamy lekka rozkladowke. W takim gazie jak teraz chlopaki powinni dac rade bez problemu. Forza.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich