Spalletti: Jesteśmy gotowi na ostateczną rozgrywkę

13 kwietnia 2018 | 15:14 Redaktor: Sebastian Miakinik Kategoria:Ogólna

Dzisiejszego ranka w ramach przedmeczowej konferencji prasowej, trener Luciano Spalletti odpowiedział na pytania dziennikarzy. Oto, co do powiedzenia miał szkoleniowiec nerazzurrich:

- Wynik spotkania przeciwko Torino z pewnością nie był pozytywny. Także dlatego, że biorąc pod uwagę to, jak zespół pracował na boisku, ta porażka była dalece niezasłużona. Graliśmy swoje, zwłaszcza w pierwszej połowie. Jednak gdy brakuje odpowiedniej równowagi i balansu, zwłaszcza w środkowej strefie boiska, gdzie zostawiasz dużo miejsca, rywal z pewnością ma potencjał na rozwinięcie kontrataku. Straciliśmy bramkę będąc stroną przeważającą.

- Nadal wszystko jest w naszych rękach, zależy od nas. Ja, zespół i całe środowisko Interu wiemy kim jesteśmy i jaka jest nasza sytuacja. Jesteśmy nadal w miejscu, o które chodziło nam na początku sezonu. Jesteśmy gotowi na ostateczną rozgrywkę.

- W miarę upływu czasu wszyscy wiemy, że jest coraz mniej szans i musisz jak najlepiej wykorzystać te, która masz. Candreva, Miranda i Vecino muszą być stale poddawani ocenie. Dalbert ma jakość, a jego szybkość jest ważnym atutem. Potrzebuje poczucia spokoju, aby pokazać swoje możliwości. Wszystko jeszcze może się wydarzyć, zobaczymy jak skończy się sezon i wspólnie z nim podejmiemy decyzje.

-Rafinha jest dobrym piłkarzem, który robi różnicę. Inter od zawsze wiedział, jak takich graczy wykorzystywać, ale potrafił również zwyciężać bez nich. Rafinha jest silny, stale się rozwija, a jego miejsce jest w silnym zespole. Takim jak Inter.

-Dla mnie włoski futbol poprawia sie krok po kroku, a sposób w jaki obecnie pracujemy, jest dobry.

Źródło: Inter it

Polecane newsy

Komentarze: 3

wesley87

wesley87 13 kwietnia 2018 | 15:46   

Prowadz nas do LM mistrzu :)

Kiksu

Kiksu 13 kwietnia 2018 | 17:53   

jesli pierwsi nie stracimy bramki to wygramy

ester

ester 14 kwietnia 2018 | 12:24   

Jeżeli miejsce o które chodziło to 5 to słabo. Trzeba wszystko wygrywać bo Lazio nie położy się na murawie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich