Piłkarze po meczu

15 kwietnia 2018 | 11:36 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Miranda:

- Myślę, że straciliśmy dwa punkty. Mieliśmy wiele okazji na zdobycie bramki, a nie wykorzystaliśmy naszych sytuacji. W tym momencie musimy wygrać każdy mecz, bez względu na styl. Klub taki jak Inter musi wygrywać każde spotkanie. Każdy musi się bardziej postarać.

Valero:

- Wiedzieliśmy jak trudny to będzie mecz. Atalanta jest drużyną, która zawsze sprawia kłopoty. Szczególnie w drugiej połowie, gdy ich trochę zmęczyliśmy, zaczęliśmy kreować sobie sytuacje. Dopasowaliśmy naszą formację do ich. Mogliśmy ich zaskoczyć. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy naszych sytuacji. 

- Ich pressing był bardzo agresywny. W pierwszych dwudziestu minutach było nam ciężko. Z czasem zaczęliśmy grać lepiej. Gdy strzelasz gole, wszystko idzie łatwiej, lecz ostatnio nam się to nie udaje. Cagliari? Musimy grać po swojemu, musimy myśleć o wygrywaniu.

Santon:

- Nie jesteśmy zadowoleni z tego remisu, jesteśmy Interem i chcemy wygrywać każdy mecz. Żałujemy tego, że w pierwszej połowie graliśmy przeciętnie, zmarnowaliśmy zbyt dużo podań. Zrobiliśmy za mało, by wykorzystać wykreowane sytuacje. Musimy być bardziej bezlitośni pod bramką rywali. Być może zasłużyliśmy na więcej, zobaczymy, jaki będzie rezultat niedzielnych derbów Rzymu. Będziemy do końca sezonu walczyć o Ligę Mistrzów.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

maestro84

maestro84 15 kwietnia 2018 | 12:47   

Najlepsza wypowiedź Santona: "..Jesteśmy Interem i chcemy wygrywać..." - oklepany frazes rzucany kibicom na "odwalcie się", "Być może zasłużyliśmy na więcej" - oj nie kolego, Atalanta grała lepiej i jeśli ktoś w tym beznadziejnym meczu zasłużył na zwycięstwo to co najwyżej oni.

Hagaen

Hagaen 15 kwietnia 2018 | 13:02   

Boli mnie, że Valero nie widzi swojej chujowej gry. Że nie powiedział: "nie wiem co się ze mną dzieje, widać, że gram poniżej oczekiwań, postaram się to naprawić, będę gryzł glebę, żeby to zmienić".

inter00

inter00 15 kwietnia 2018 | 16:38   

Drogi Borja. Nie, nie dopasowaliście się poziomem do nich. Gdyby tak było wygralibyście!!! Czas uderzyć się w pierś i powiedzieć że zjebałeś.

Darkos

Darkos 15 kwietnia 2018 | 20:02   

"Musimy grać po swojemu" - granie po waszemu już od dawna nic nie daje. Zacznijcie grać jak powinniście na tym poziomie rozgrywek

KrystianTuc

KrystianTuc 16 kwietnia 2018 | 02:01   

Santon chociaż dobra wypowiedź.
jak my mieliśmy dużo sytuacji?? Co oni ćpają, przecież to gorzej niż minimum co kreowali, nie wspomnę o fakcie iż była to gra z myślą o LM, więcc tymbardziej...

cichy32

cichy32 16 kwietnia 2018 | 18:27   

I znowu zaczynamy przegrywanie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich