Trener: Popracujemy nad skutecznością Karamoha

17 kwietnia 2018 | 23:41 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Głos po świetnym występie przeciwko Cagliari zabrał Luciano Spalletti, który w swoim stylu zawsze dopatruje się mankamentów u swoich piłkarzy.

- Powiedzmy, że po napoczęciu rywala i przejęciu kontroli, zaczęliśmy poruszać się we właściwym tempie, czego wcześniej nie robiliśmy. Karamoh jest bardzo dobrym graczem, po włączeniu swoich dopalaczy pozostawia rywali z dala od siebie. Jest bardzo kreatywny, nie może wpaść w złe nawyki. Tłum go kocha i to mu pomoże wejść na wyższy poziom. Potrafi szybko ominąć przeciwnika, lecz także umiejętnie przeciągać akcje do boku. Zdarza mu się tracić piłkę w głupi sposób i musi poprawić skuteczność. Będziemy nad tym pracować.

- Będzie nam brakować Gagliardiniego. Nie mamy w jego miejsce tak dobrze przygotowanych fizycznie zawodników. Był świetnym partnerem dla Brozovicia. Uraz pojawił się znikąd. Nie widzieliśmy, by wcześniej było coś, co jest nie w porządku. 

- Wyczyn Icardiego? 25 bramek to duże osiągnięcie, powinien być szczęśliwy. On ciągle uczy się pracy z drużyną, także miał wiele kontaktów z piłką. Jeśli tylko jest, lub będzie aktywniejszy, zdobędzie dwa razy więcej goli. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

Lambert

Lambert 18 kwietnia 2018 | 03:18   

co z gagą

Piotrekfci

Piotrekfci 18 kwietnia 2018 | 07:22   

Karamoh wymiatacz. Nie strzelił mając chyba ze 3 sety nie licząc gola ze spalonego ale tam po prostu brakowało szczęścia. Oby ono przyszło na ostatnich 6 kolejek bo tworzymy mnóstwo okazji i mnóstwo ich marnujemy. Tak więc nie tylko u Karamoh trzeba pocwicyc nad skutecznością. Mecz pod pełną kontrolą chociaż w przerwie rysowała się w głowie obawa ze rywal w 2 połowie wyprowadzi jedna kontrę i będzie remis. Co do reszty graczy to Rafa znów dzielił i rządził. Jeżeli tylko wróci do pełni sił tj będzie grał przez pełne 90 min tak jak gra przez 70 to będzie to nasz Iniesta. Cancelo bez rewelki ale i po co jak miał przy sobie Karamoh ;) Brozek znów potwierdził ze jak mu się chce grać to jest top 10 na tej pozycji. Dzieli i rządzi. Nie wiadomo rąk naprawde co z nim robić !? Sprzedać czy jednak Spala dotrze do niego na tyle ze ten będzie grał tak cały czas. No i na koniec Gaga. Strata z którą ciężko się pogodzić poniewaz wchodził juz na level do którego przyzwyczaił nas w poprzednim sezonie. Oby spala znalazł na jego miejsce kogoś lepszego niż Valero który kompletnie siadł a Gabdze życzę szybkiego powrotu do zdrowia chociaż nie wyglądało to za ciekawie. Pierw ten czarny drwal z ataku który na niego naskoczył a później źle stanął :/

rafal

rafal 18 kwietnia 2018 | 12:14   

Wreszcie Spal coś modrego powiedziałeś bo ostatni Żarki ci się to zdarza !!!!

Nerazzurri86

Nerazzurri86 18 kwietnia 2018 | 15:03   

To swietnie ale Spal nie zapomnij dawac mu wiecej minut bo na treningach nie wskoczy na wyzszy level.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich