Santon otrzymuje pogróżki

30 kwietnia 2018 | 19:01 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Partnerka Davide Santona wyznała, że boi się o swoje bezpieczeństwo. Przypomnijmy, że piłkarz był winien dwóch straconych bramek w końcówce meczu z Juventusem.

Zarówno Davide, jak i jego partnerka Chloe Sanderson zostali zbombardowani w mediach społecznościowych pogróżkami i bardzo wulgarnymi wiadomościami od fanów Interu. W niektórych życzono im śmierci i ciężkich chorób.

Anderson na swoim profilu na Instagramie podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi całej stuacji:

- Piłka nożna jest sportem pełnym pasji i rozumiem to. Jednak po raz pierwszy w swoim życiu boje się wyjść z domu bez Davide. Boję się, że może nie wróćić do domu. To nie jest w porządku. Nikt nie jest bardziej zrozpaczony wynikiem tego meczu bardziej niż Davide.

Każdy ma prawo czuć się załamany i rozczarowany. Lecz niedopuszczalnym jest, by „swojemu” piłkarzowi życzono śmierci. Zarówno piłkarze jak i kibice wspólnie przeżywają sukcesy i porażki. Kim zatem jest osoba, która uważa się za "kibica", jednocześnie życząc śmierci piłkarzowi zza ekranu telefonu, czy komputera?

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 12

maestro84

maestro84 30 kwietnia 2018 | 19:08   

Darowali by sobie te pogróżki. Powtórzę raz jeszcze - to nie wina Santona, że jest cieńki. Wina jest trenera, który takiego zawodnika wystawia i to jeszcze w najtrudniejszym etapie meczu. A ten dziś podobno przyznał się do błędu.

aspirynaA

aspirynaA 30 kwietnia 2018 | 19:13   

Jak powyżej.

Klinsi64

Klinsi64 30 kwietnia 2018 | 19:29   

jakoś Nagatomo nie mógł liczyć na taką wyrozumiałość kibiców ;) dobrze mu tak,do pajacowania i rozbijania jajek to jest pierwszy,szkoda że własne jaja zostawia w domu

Rahi

Rahi 30 kwietnia 2018 | 20:26   

To ten śmieć vecino powinien oberwać. Gdyby nie on santon by nie wszedł na koniec meczu. Spieprzyli mi długi weekend, gnoje. Jak by tego mało było dali jude scudetto i nam ostatnie szanse na LM odebrali. Dwie malutkie kupy gówna

superofca

superofca 30 kwietnia 2018 | 21:18   

W sumie bezpieczniejsza byłaby gdyby wychodziła z domu BEZ Davida, a skoro już o nim mowa to na jedną ciężką chorobę już ewidentnie cierpi...

nwk

nwk 30 kwietnia 2018 | 21:26   

Serio nie ma żadnego lewego obrońcy w primie żeby robił w kadrze za wychowanka? W tym sezonie Santon zjebał conajmniej 7 punktów czyli LM...

Van Dall

Van Dall 30 kwietnia 2018 | 22:30   

Broniłem go tak po meczu z Udine, ale już wystarczy. Niech on po prostu odejdzie, zniknie, zapadnie się pod ziemię, cokolwiek!

Jovetić10

Jovetić10 30 kwietnia 2018 | 22:47   

DD pauzuje za kartki i nie zagra z Udinese, ciekawe co Spalletti wymyśli...

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 kwietnia 2018 | 23:17   

To niech się wyniesie do któregoś zespołu z serie B, gdzie jest max jego aktualnych możliwości, nikt płakał nie będzie i o zdrowie będzie spokojny (chyba że się sam połamie, czego mu absolutnie nie życzę).

turbocygan

turbocygan 1 maja 2018 | 01:16   

"Piłka nożna jest sportem pełnym pasji" hahaha, to gdzie ta pasja Dawidka? Ludzie na na orliku więcej dają z siebie niż ta kaleka hahaha.

wróbel1908

wróbel1908 1 maja 2018 | 04:44   

Ostre przegięcie z tymi pogróżkami Santon jest po prostu za słaby na klub który walczy o awans do LM to nie był pierwszy raz kiedy zawala nam mecz a w niedziele zagra Dalbert bo nie wydaje mi się że wpuści Santona po tak miażdzącej krytyce która na niego spadła chociaż moge się mylić.

Darkos

Darkos 1 maja 2018 | 10:35   

Był i jest słaby. Każdy to wiedział oprócz Spala. Zawalił nam wcześniej mecze i ma zadatki do zawalania kolejnych w duecie z łysym mistrzem taktyki.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich