Spalletti: Ten mecz będzie sprawdzianem

19 maja 2018 | 18:30 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Za nami ostatnia w tym sezonie, przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem szkoleniowca Interu Mediolan. Luciano Spalletti mówił głównie o nastawieniu na mecz z Lazio.

- Lazio ma nad nami tę przewagę, że w przypadku dwóch rezultatów awansują do Ligi Mistrzów. Mówiłem moim zawodnikom, że zasługują na tę szansę. Zagrają w otwarty sposób. Ten mecz będzie sprawdzianem. Bez względu na wynik wykonaliśmy porządną pracę.

- W tym sezonie pracowaliśmy we właściwy sposób. Piłkarze pokazywali swój profesjonalizm i przywiązanie do klubu. Kluczowe dla nas jest, by nasi kibice byli zadowoleni. Zawsze przybywają na San Siro, co jest oznaką naszej dobrej pracy, jaką zrobiliśmy. Jutro Inter musi być agresywny, ale jednocześnie nie może stracić równowagi., ponieważ Lazio świetnie przejmuje piłki. W meczach takich jak jutrzejszy wszystko jest ważne - charakter, siła psychiczna, równowaga, świadomość własnych cech i cech przeciwników.

- Jestem zadowolony z zespołu i całkowicie skoncentrowany na tym, co robimy. Mój kontrakt absolutnie nie stanowi problemu.

- Cała grupa zdaje sobie sprawę, ze możemy dokonać wspaniałych rzeczy. Inter może osiągnąć wszystko i sprawić, by fani byli naprawdę szczęśliwi. Nikt nie chce odejść.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Lambert

Lambert 19 maja 2018 | 19:19   

mam nadzieje że wiesz co robisz spal


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich