Materazzi: Lazio będzie faworytem

20 maja 2018 | 12:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Marco Materazzi na łamach Gazzetta dello Sport podzielił się swoimi odczuciami przed wieczornym spotkaniem. Matrix w roli faworyta upatruje drużynę gospodarzy, lecz wierzy, że Mauro Icardi wprowadzi Inter do Champions League. 

- Lazio jest faworytem, grają u siebie i dwa z trzech możliwych rezultatów przemawiają za nimi. Inter jest jednak mocniejszą drużyna, a konieczność zwycięstwa może okazać się dla nich korzystna. Zarządzanie meczem nie jest mocną stroną Interu. Pierwsze 20 minut będzie bardzo napięte, ważne jest, aby nie stracić gola w początkowej fazie.

- Kto okaże się kluczowy? Będę nudny i powiem, że Icardi. Spotkała go niesprawiedliwa krytyka po meczu z Sassuolo, kiedy Consigli bronił niesamowicie. Mauro rozegra wielki mecz w Rzymie, ponieważ pragnie Ligi Mistrzów bardziej niż ktokolwiek. 

- Przy czterech miejscach Inter musi dostać się do Ligi Mistrzów. W przeciwnym wypadku sezon trzeba będzie ocenić negatywnie, pomimo wylania ważnych fundamentów na przyszłość.

Źródło: GdS

Polecane newsy

Komentarze: 2

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 maja 2018 | 13:53   

Głos rozsądku.

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 20 maja 2018 | 15:27   

Idealnie powiedziane, nic dodać nic ująć. Według mnie procentowo obstawiałbym niestety jakies 70% na Lazio w LM a 30 na nas, ale mam wielką nadzieję, że po tylu beznadziejnych latach w końcu się uda


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich