Agent: Brozović chce zagrać z Interem w LM

10 czerwca 2018 | 23:19 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Według swojego agenta, Marcelo Brozovic bardziej w siebie wierzy i mimo zainteresowania wielu klubów, chce wciąż grać w Interze. W krótkiej rozmowie z FCInter1908.it, Miroslav Bicanic opowiada o pomocniku, który w ostatnim czasie zachwycał kibiców Nerazzurrich swoją formą:

- Od stycznia Marcelo czuje więcej wiary od trenera. Przez to on sam bardziej w siebie uwierzył. To jest dobry moment w jego karierze. Jest bardzo pozytywnie nastawiony, na co szczególnie wpływają ciepłe relacje z fanami i w zamian za wsparcie chce zagrać jeszcze lepiej w przyszłym sezonie.

Mimo wszystko, oferty z innych klubów się pojawiają, co potwierdził Bicanic. 

- Mamy kontakt z innymi klubami, jednak lepiej teraz o tym nie rozmawiać. Marcelo bardzo chce zagrać z Interem w Lidze Mistrzów i czuję, że będzie to niesamowity sezon.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 11 czerwca 2018 | 07:01   

Musi zostać

Rahi

Rahi 11 czerwca 2018 | 18:11   

Niech mnie kule biją. Kto by pomyślał w grudniu, że na koniec sezonu powiem, że nie wyobrażam sobie FCI bez Brzozy w formie

Hagaen

Hagaen 13 czerwca 2018 | 15:36   

Fakt, duży wzrost formy i co najważniejsze stabilizacja, ALE - nie aż tak duży jak teraz to jest kreowane. Mili Państwo, spokojnie z tym wychwalaniem Brozovića. Mieliśmy Rafinhę, który ożywił kolegów, teraz go nie będzie - nie wiadomo jak zagra Brozo w takiej sytuacji. Chorwatów bardzo lubię, ale są mega- chimeryczni. Cóż, zobaczymy. Wiele dobrego w przypadku Brozo i Perisića może przynieść pozytywny występ Chorwatów na MŚ, których obstawiam w roli czarnego konia.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich