Vecchi blisko odejścia

12 czerwca 2018 | 21:43 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Z Mediolanu dotarły smutne wieści. Trener Primavery Interu, po zdobyciu Scudetto, prawdopodobnie pożegna się z Nerazzurri.

Stefano Vecchi jest bardzo solidnym trenerem, który z młodzieżową drużyną Interu zdobył wiele trofeów. Nic więc dziwnego, że zyskał zainteresowanie wśród innych klubów. Pojawiły się nawet propozycje prowadzenia pierwszej drużyny. W tym wypadku chodzi o klub z Wenecji. Podobno Włoch rozmawiał już wstępnie z kierownictwem Venezia FC. Oficjalne zawarcie współpracy miałoby nastąpić w przyszłym tygodniu.

- Zobaczymy. Na pewno wspólnie podejmiemy decyzję dobrą dla wszystkich. Może to dobry moment na odejście... - wspomniał w jednym z wywiadów Stefano Vecchi.

Źródło: TMW

Polecane newsy

Komentarze: 4

Luca Bobo

Luca Bobo 13 czerwca 2018 | 09:35   

Solidny trener i bardzo miły człowiek. Miałem przyjemność rozmawiać ze Stefano i być w trakcie treningu Primavery. Venezia to idealny kierunek dla niego. Na pewno będę śledził jego dalszą karierę za to co zrobił dla sektora młodzieżowego Interu.

intermed1

intermed1 13 czerwca 2018 | 10:12   

Spoko morda. Niech mu się powodzi.

Wisnia_pl

Wisnia_pl 13 czerwca 2018 | 10:15   

Jeśli ma się dalej rozwijać to najwyższy czas na przeprowadzkę. Z młodzieżówką osiągnął wszystko co mógł. Powodzenia.

Hagaen

Hagaen 13 czerwca 2018 | 16:59   

Wydaje mi się, że po zdobyciu Tripletty z młodzieżą to chyba najlepszy moment na odejście, w chwale. Niech się rozwija dalej, wielu sukcesów Stefano - może kiedyś wrócisz do Interu i powtórzysz wyczyny z Primavery?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich