Kto nowym trenerem Primavery?

13 czerwca 2018 | 15:45 Redaktor: Luca Bobo Kategoria:Ogólna

Obok głównego tematu związanego z Interem Mediolan, jakim jest spełnienie wymagań finansowych FFP, w mediach przewijają się przeróżne newsy i plotki dotyczące rotacji w szeregach naszego klubu.

W dniu wczorajszym informowaliśmy o możliwych zmianach na stanowisku trenera młodzieżowego zespołu Interu. Zdaniem GdS, Stefano Vecchi, obecny trener Primavery, ma objać stery w Venezii, która pożegnała się niedawno ze starszym z braci Inzaghi, Filippo. Klub obecnie jest na etapie poszukiwania nowego trenera. W przyszłym tygodniu, szef akademii młodzieżowej Interu, Roberto Samaden, ma przedstawić listę kandydatów na stanowisko trenera drużyny młodzieżowej. Głównymi kandydatami jest Andrea Zanchetta, obecny trener Primavery Juventusu, oraz Benoit Cauet, były zawodnik mediolańskiego Interu. Trzecią opcją jest jeden z trenerów zespołów grających w Serie C, którzy mają większe doświadczenie od wspomnianej dwójki. 

Źródło: GdS

Polecane newsy

Komentarze: 2

Hagaen

Hagaen 13 czerwca 2018 | 17:02   

Najnowsze doniesienia: "Zinedine Zidane rozważa przejście Primavery, żeby nie zapomnieć trenerskiego rzemiosła na wolnym".

Internaldo

Internaldo 13 czerwca 2018 | 18:00   

Czuję Stramę...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich