Sabatini pchnie Bereszyńskiego do Interu?

19 czerwca 2018 | 11:07 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Walter Sabatini w Sampdorii może oznaczać polepszenie relacji między Interem a jego nowym klubem.

Jak informuje Tuttosport, przyjście Sabatiniego może oznaczać, że kwestia transferu Bartosza Bereszyńskiego do Interu może nabrać bardziej realnych kształtów. Sabatini wie, że Inter potrzebuje wzmocnienia prawej flanki, a zależy mu na Xianie Emmersie. Inter wolałby jednak sprzedać kogoś innego ze swoich piłkarzy Primavery, widząc w Emmersie tego, który jest jednym z najbardziej utalentowanych.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 15

Lambert

Lambert 19 czerwca 2018 | 11:29   

Sabatini raczej nie był happy gdy z Interu odchodził

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 19 czerwca 2018 | 11:37   

niby tak, ale interesy to interesy, chyba że uraz był bardzo duży

vandallo87

vandallo87 19 czerwca 2018 | 11:56   

Bereszyński to chyba jednak za mało, jak na aspiracje w nadchodzącym sezonie.

Klinsi64

Klinsi64 19 czerwca 2018 | 12:46   

Sabatini nie jest dyrektorem sportowym Sampy,pismaki odlatują jak zwykle

inter00

inter00 19 czerwca 2018 | 13:09   

Jestem za

wojekveteran

wojekveteran 19 czerwca 2018 | 14:09   

Bardzo dobry obrońca, na pewno lepszy od Dalberta

Lombardo

Lombardo 19 czerwca 2018 | 14:33   

Ciekawe czy Bereszynski zrobilby krok do przodu w Interze. Na Serie A jest niezly wiec w sumie dac go jesli malo kosztuje a za wiekszy hajs wzmocnic srodek pola i skrzydlo. gdyby nie wypalil to D'ambrosio jakos to wypelni c

Darkos

Darkos 19 czerwca 2018 | 17:55   

Przypomnę że grywa u nas Santon i to w pierwszym składzie. Bereszyński gorszy chyba nie będzie, a w kogoś pokroju Cancelo nie wierzę.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 19 czerwca 2018 | 20:25   

Serio jaracie się Bereszyńskim ?????? ^^ Jakbyśmy zrobili taki transfer to żal jak chuj.

superofca

superofca 19 czerwca 2018 | 23:50   

Nie no faktycznie, lepiej ogrywać Santonów, Ranocchiów i Valerów xD
Polskie piekiełko w kibicowskim wydaniu.

wactoja

wactoja 20 czerwca 2018 | 00:46   

Są kibice co od lat na siłę chcą w Interze polaka-rodaka. Ja bym też może i chciał ale na Boga mamy brać Berka? gościa który nawet w Sampie nie jest kimś ważnym? superofca- to, że ktoś słaby jest lepszy od jeszcze słabszego to nie może być argument w budowaniu zespołu takiego jak Inter

superofca

superofca 20 czerwca 2018 | 02:00   

Darkos 19 czerwca 2018 | 17:55 "Przypomnę że grywa u nas Santon i to w pierwszym składzie. Bereszyński gorszy chyba nie będzie, a w kogoś pokroju Cancelo nie wierzę."

HeyaMakumba

HeyaMakumba 20 czerwca 2018 | 09:18   

@superofca nie żadne piekiełko ale obiektywna ocena umiejętności piłkarza nie patrząc przez pryzmat narodowości. Już widzę jak on sobie radzi w Interze. Nie na takich piłkarzach zbudujemy drużynę zdolną do walki w LM. Jako Inter musimy mieć ambicję. Chyba, że chcesz powrotu do czasów Kuzmanoviców, Garganów, Dodo czy Jonathana, Alvareza gdzie zbawcą obrony był Rolando.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 20 czerwca 2018 | 09:19   

I co najwyżej walki o LE ani LM.

Lethal Doze

Lethal Doze 20 czerwca 2018 | 21:33   

Czemu nie kiedyś trzeba spróbować, dla większości Polak zawsze będzie za słaby na Inter