2 sprawy: Logowanie na wielu urządzeniach / RODO

24 czerwca 2018 | 19:07 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Drodzy Użytkownicy, w tym artykule pragniemy poinformować Was o wprowadzeniu nowego regulaminu, polityki prywatności oraz drobnym usprawnieniu technicznym dotyczącym logowania.

1) Logowanie na wielu urządzeniach

Do tej pory nie było możliwości ustawienia automatycznego logowania do serwisu na więcej niż jednym urządzeniu (poprzez zaznaczenie "Zapamiętaj mnie" podczas logowania). Od teraz jest taka możliwość i zachęcamy do korzystania z tej funkcji. Od tej pory możecie logować się do serwisu i ustawić automatyczne logowanie na dowolnej liczbie urządzeń (komputer w domu, tablet, smartfon) podobnie jak dotychczas poprzez zaznaczenie opcji "Zapamiętaj mnie" podczas logowania. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy by korzystać z tej funkcji tylko na własnych urządzeniach.

W panelu edycji konta macie możliwość podejrzenia aktywnych sesji automatycznego logowania, z informacją o dacie zalogowania z zapamiętaniem, użytym adresie ip oraz danych o przeglądarce i urządzeniu wykorzystanym do zalogowania. W każdej chwili możecie usunąć daną sesję i wówczas na wskazanym urządzeniu zostaniecie wylogowani z serwisu.

Mamy nadzieję, że ta funkcja (choć zdajemy sobie sprawę, że powinna być dostępna już dawno) przypadnie Wam do gustu i będziecie z niej chętnie korzystali.

2) Nowy regulamin i polityka prywatności

W serwisie intermediolan.com stale dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które są nam powierzane. Zależy nam także na tym, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Was przejrzyste. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o Ochronie Danych Osobowych (RODO) zaktualizowaliśmy nasz regulamin oraz politykę prywatności.

Zobacz treść regulaminu
Zobacz treść polityki prywatności

Aby móc korzystać z konta w serwisie bez ograniczeń i wyłączyć komunikat pojawiający się po zalogowaniu, należy zaakceptować treść nowego regulaminu i polityki prywatności.

Odmowa akceptacji poprzez kliknięcie przycisku "Nie" oznacza, że Twoje konto zostanie wkrótce wyłączone, a Twoje dane osobowe zostaną usunięte z naszego serwera.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Interista

Interista 24 czerwca 2018 | 19:45   

czekałem na to

Nerazzurri86

Nerazzurri86 24 czerwca 2018 | 22:25   

Brawo

Hagaen

Hagaen 25 czerwca 2018 | 22:49   

Ja też, dzięki Paweł.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich