Vieri:Transfer Ronaldo to byłby impuls dla Serie A

5 lipca 2018 | 22:06 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Inne kluby

Transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu to obecnie temat numer jeden we Włoszech. Nic więc dziwnego, że również kibice innych klubów ciekawym okiem spoglądają na to co wydarzy się w tej sprawie. Bez wątpienia transfer Portugalczyka byłby wielkim wydarzeniem dla całej ligi. Takiego zdania jest także Christian Vieri, były napastnik Juventusu, Atletico, Lazio, Milanu i Interu.

- Jeśli Cristiano Ronaldo przejdzie do Juventusu byłbym bardzo szczęśliwy pod kątem włoskiego futbolu. On i Leo Messi to jest top. Juve dałoby pozytywnego kopa całej lidze, cały świat patrzyłby na naszą ligę jak kiedyś. To byłoby bingo. On jest od Boga, więc spokojnie może grać kolejne 4-5 lat. Wiek tu nie gra roli, bo on jest w innej kategorii.

Vieri zauważa, że Juventus mógłby mocno odskoczyć reszcie ligi:

- Juventus jest znacznie silniejszy od innych zespołów, mają nad nimi przewagę, jeśli on by przyszedł... nie byłoby meczu przez 3-4 lata.

Źródło: premium sport

Polecane newsy

Komentarze: 7

Matt1

Matt1 6 lipca 2018 | 07:35   

po części się z nim zgadzam. Może i ma 33 lata, ale nadal jednym zagraniem, strzalem z wolnego może zmienić losy meczu. Wiadomo, ze zaden klub finansowo nie moze rywalizowac z Realem, Barca, czy z tworami szejków. Fajnie byloby miec Ronaldo w lidze, z powrotem Cavaniego. Mnie osobiscie podoba sie gra Mbappe, ale nikogo w Serie A nie stac na tego gracza.

Heisenberg

Heisenberg 6 lipca 2018 | 09:17   

Vieri dobrze prawi, polać mu wódki, koniecznie z lodem

Interista

Interista 6 lipca 2018 | 09:22   

Vieri Vidi Vici. Wspomnienia

Maciej Pawul

Maciej Pawul 6 lipca 2018 | 10:03   

Mój idol odkąd pamiętam.

el_loco

el_loco 6 lipca 2018 | 11:15   

Dzięki niemu jestem fanem Interu :)

el_loco

el_loco 6 lipca 2018 | 11:15   

Dzięki niemu jestem fanem Interu :)

Darkos

Darkos 6 lipca 2018 | 13:36   

Dobrze powiedział. Prestiż ligi podniesie przyjście takiego zawodnika. Zresztą ciekawie by się oglądało jego pojedynki z obrońcami Interu. Niech przychodzi!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich