Gagliardini przedłuży kontrakt z Interem

7 lipca 2018 | 07:34 Redaktor: Luca Bobo Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Po kilku tygodniach odpoczynku, zawodnicy Interu Mediolan wrócą do regularnych treningów. Działacze natomiast będą w dalszym ciągu działać na rynku transferowym. Konieczne jest uzupełnienie składu brakującymi ogniwami.

W oczekiwaniu na rozwój transferowych zapowiedzi, Inter rozpoczął rozmowy na temat przedłużenia kontraktu z Roberto Gagliardinim, który spędził wczorajsze popołudnie w biurze w Mediolanie. Obecna umowa zawodnika wygasa w 2021 roku. Agent piłkarza pracuje nad przedłużeniem umowy o kolejny rok. Porozumienie ma nastąpić w poniedziałek.

Źródło: GdS

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00

7 lipca 2018 | 07:44

Może się jeszcze rozwinie. Końcówkę sezonu miał dobrą

Larry

Larry

7 lipca 2018 | 08:25

Hehehehe w końcówce sezonu to on był kontuzjowany :-D ale przed kontuzją, w drugiej połowie sezonu był jednym z naszych najlepszych piłkarzy, dzięki niemu i Brozo nasza gra wyglądała tak, jak wyglądała

Rahi

Rahi

7 lipca 2018 | 10:21

Nie ukrywam, że miał być taki talent, że Vieira za najlepszych lat by się chował. A co jest każdy widzi. Ale jeszcze go nie skreślam.

darren

darren

7 lipca 2018 | 14:05

Miał jedynie pół roku słabszej gry, a jego wejście w drużynę 1,5 roku temu i ostatnie pół sezonu był nie do ruszenia. Niech tylko ustabilizuje formę, a okaże się, że pomoc mamy kompletną.

superofca

superofca

7 lipca 2018 | 19:00

Chyba 3 największe rozczarowanie zeszłego sezonu obok Valero i Dalberta. O ile będzie tak dalej grał to nie widzę dla niego miejsca. Oczywiście jest młody i tak dalej, mimo to MUSI się poprawić bo samym talentem daleko nie zajedzie.

Hagaen

Hagaen

11 lipca 2018 | 10:17

Ej, koledzy spokojnie. Jest dobrym piłkarzem, dokładnie tak jak Larry i darren piszą. Miał słabe pół roku, ale to wartościowy i utalentowany pomocnik. Wg mnie najgorszy wpływ na niego miała gra z Vecino aka Hamulcowym I Valero vel. "Co ja tu robię".


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich