Chorwacja powalczy o medale

8 lipca 2018 | 09:36 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Znamy już komplet półfinalistów na Mistrzostwach Świata. Wczoraj awans zapewniły sobie ekipy Anglii oraz Chorwacji. Kibiców Interu szczególnie ciekawiło spotkanie z udziałem Ivana Perisicia i Marcelo Brozovicia.

Mecz z Rosją trzymał w napięciu do samego końca, a szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną, raz w drugą stronę. Po regulaminowym czasie gry był remis 1 - 1, dodatkowe 30 minut również nie przyniosło rozstrzygnięcia i potrzebny był konkurs jedenastek. Podopieczni Zlatko Dalicia znacznie lepiej poradzili sobie z presją i po trafieniu Ivana Rakiticia mogli rozpocząć świętowanie.

Ivan Perisić wybiegł w podstawowym składzie i był bardzo bliski wpisania się na listę strzelców, lecz do szczęścia zabrakło kilku centymetrów. W 63 minucie zmienił go Marcelo Brozović. Pomocnik Interu bardzo pewnie wykonał swój rzut karny podczas decydującej rozgrywki.