Zanetti o transferze Cristiano Ronaldo

11 lipca 2018 | 08:26 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Ligowy rywal Interu - Juventus, dopiął swego i wczoraj ogłoszony został oficjalnie transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu.

To bezprecedensowy transfer, ponieważ dawno już do Serie A nie trafił zawodnik takiego formatu. Ronaldo od lat utrzymuje się na szczycie i uznawany jest za najlepszego piłkarza świata obok Leo Messiego. Oto co na temat przyjścia Ronaldo mówi Javier Zanetti.

- Ten transfer może mieć wpływ na sport i gospodarkę. Serie A będzie teraz chętniej oglądana. Transfer ten może mieć też wpływ na inne zespoły. My? Mamy inne cele. Jesteśmy zadowoleni z naszego  okienka, a naszym celem jest zacząć od Ligi Mistrzów. Co jeśli Cristiano Ronaldo się nie przystosuje do Serie A? Mówimy o wielkim mistrzu, świetnym zawodowcu. Nie sądze by miał z tym jakiekolwiek problemy i będzie tu prezentował się dobrze. - powiedział Vice-prezydent Interu.


Źródło: balalaika

Polecane newsy

Komentarze: 10

Przemysław Filus

Przemysław Filus 11 lipca 2018 | 08:42   

Dopo 20 anni finalmente un rigore a Ronaldo in juventus-Inter

Lambert

Lambert 11 lipca 2018 | 09:12   

Jestem ciekaw czy ten prostak będzie umiał grać w najtrudniejszej lidze świata.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 11 lipca 2018 | 09:20   

Prostak? A gdzie wykazał się prostactwem?

HeyaMakumba

HeyaMakumba 11 lipca 2018 | 09:32   

Będzie umiał się odnaleźć bez problemu w "najtrudniejszej lidze świata" ;)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 11 lipca 2018 | 09:34   

wiadomo, że nie będzie mu tutaj tak łatwo jak w La Liga , ale 25 bramek to wg mnie bankowo zrobi. Bądźmy też szczerzy, to transfer bardziej wizerunkowy niż sportowy (choć pod tym względem też bardzo). Tym chętniej będę ogladał Serie A>. Nie mogę się doczekac derbów. (edycja 2018.07.11 09:35 / Paweł Świnarski)

superofca

superofca 11 lipca 2018 | 09:45   

Rubentus zagrał va banque. Zaryzykowali ogromne kłopoty w szatni w zamian za miliard koszulek.

Hagaen

Hagaen 11 lipca 2018 | 10:05   

Tak, @superofca masz rację, ciekawi mnie jak CR7 podejdzie sam do tego transferu i kolegów nowych. Czy okaże trochę pokory w szatni i na boisku z kopniaka udowodni kim jest i zyska z automatu szacunek kolegów. Myślę, że gdyby Gigi Buffon był w Juve to byłoby im dużo łatwiej w kontekście szatni ten transfer wcielić w życie. Tak BTW, kto w Juve jest teraz kapitanem, wiadomo już?

@Paweł, też się zgadzam i podpisuję się obydwiema rękami. Myślę, że ktoś kto swoją pozycję, legendę i umiejętności budował głównie ciężką pracą, ktoś mega doświadczony w grze z zagranicznymi rywalami w LM da sobie radę i w Serie A.

Mnie natomiast ciekawi taki smaczek, jak na Ronaldo i niektóre jego symulacje oraz samą jego wielkość zareagują nasi sędziowie.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 11 lipca 2018 | 10:21   

Krystyna. Nie lubię typa. Irytują mnie niemiłosiernie te pozy przed strzeleniem wolnego, te dyskusję z sędziami i zachowywanie się jak trener Portugalii. Ten rowerowy styl bycia, à la "samiec alfa wkracza do remizy". Potem widzę, jak strzela bramki. Nie znoszę typa, ale doceniam kunszt, jak podkręca, uderza głową, ustawia się na boisku. Światowy top. Jak przejdzie do Juve dojdzie mi kolejny powód, by go nie znosić. Ale wciąż doceniać. (edycja 2018.07.11 10:28 / vandallo87)

Morfo

Morfo 11 lipca 2018 | 12:47   

@vandallo87 - dobry komentarz, mam podobne podejście do CR7 jak Ty, można nie lubić go za styl bycia ale za grę na boisku trzeba mu oddać szacunek.

Darkos

Darkos 11 lipca 2018 | 20:20   

Akurat z dwójki CR7- Messi to do Ronaldo mam o wiele większy szacunek za tę cieżką pracę którą doszedł do wszystkiego. Będzie ciekawie ligę z nim oglądać


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich