De Vrij: Myślę, że dobrze wybrałem

11 lipca 2018 | 22:25 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Dziś po południu w Suning Training Centre odbyła się kolejna prezentacja nowego gracza Interu. Dzisiaj był nim Stefan De Vrij.

Holender rozmawiał potem z dziennikarzami, oto najciekawsze fragmenty jego konferencji.

- Celem jest grać i wygrać najwięcej meczów jak to możliwe z tą koszulką i tym zespołem. Jesteśmy Interem, mamy wielkie cele i chcemy coś sobie udowodnić.

- Wybrałem Inter, ponieważ to klub który we mnie uwierzył. Nikt nie chciał mnie tak bardzo jak oni. Wierzę w ten projekt i mamy te same cele w zespole. Jestem przekonany, że dokonałem właściwego wyboru.

- Nie mam żadnych preferencji, jeśli chodzi o formację. Grałem zarówno w ustawieniu z 3 i 4 obrońcami. Nie mam z tym żadnego problemu, to szef decyduje. Staram się dawać dobry przykład w zespole poprzez sposób w jaki pracuję. Jestem pozytywny, staram się uśmiechać w szatni i pomagać kolegom kiedy tylko mogę.

- Przygotowania do sezonu to świetne doświadczenie, to ważne by się poznać i dobrze grać jako zespół. Trener i klub naprawdę mnie chcieli i jestem szczęśliwy.

- Czy chciałbym powtórzyć mój ostatni mecz dla Lazio? Przeszłość się nie zmienia, patrzę w lustro bez problemu, wiem że dałem z siebie wszystko, aż do samego końca.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 11 lipca 2018 | 22:42   

Było widać że grał ostatni mecz na 100%. Nie rozumiem ludzi którzy uwarzają że sfaulował Icardiego specjalnie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich